Parandalohet një ngjarje e mundshme kriminale në Tiranë, një i ri kapet me automatik

July 28, 2015 20:29

Parandalohet një ngjarje e mundshme kriminale në Tiranë, një i ri kapet me automatik

Pasditen e sotme efektivët e komisariatit nr.3 në Tiranë, parandaluan një ngjarje të mundshme kriminale, ku në rrugën e “Barrikadave” ndaluan një të ri të armatosur.

Burime zyrtare nga policia thanë se u arrestua në flagrancë Kristi Bala, sepse nga kontrolli i automjetit të drejtuar prej tij, ju gjet dhe sekuestrua një armë zjarri automatik model 56 me një krehër me fishekë.

July 28, 2015 20:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*