Parandalohet vrasje në Durrës, 23-vjeçari kërcënonte me armë gruan

June 28, 2016 10:32

Parandalohet vrasje në Durrës, 23-vjeçari kërcënonte me armë gruan

Një krim i mundshëm brenda familjes në qytetin e Durrësit është parandaluar nga policia paraditen e sotme.

Unifomat blu u njoftuan për një grindje mes një çifti bashkëshortësh dhe shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes, duke arrestuar 23-vjeçarin Bledar Alushi 23 vjeç.

Alushi dhunoi fizikisht dhe kërcënuar për vrasje bashkëshorten e tij B.Alushi 22 vjeç.

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij u sekuestrua një pistoletë me 6 fishekë.

Bledar Alushi akuzohet për dhunë në familje dhe armëmbajtje pa leje.

June 28, 2016 10:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?