Parashikimet e sinoptikanëve: Sërish rritje temperaturash

October 4, 2017 09:32

Parashikimet e sinoptikanëve: Sërish rritje temperaturash

Vranësira, por jo reshje, nderkohe qe temperaturat shënojnë rritje te lehte. Ky eshte parashikimi i Meteoalb per diten e sotme, e cila do te shenoje temperatura maksimale deri ne 27 grade celcius.

Parashikimi

E MERKURE: Vijon dominimi i kthjellimeve në gjithë vendin deri në mesditë kur priten vranësira të herë pas hershme në Veri dhe Qender.

Pasditja zhvendos vranësirat drejt zonave malore, kryesisht në verilindje dhe juglindje të territorit.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehte në të dy ekstremumet e ditës duke bërë që maksimumi të ngjitet në 26 – 27°C.

October 4, 2017 09:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*