Parashikimi i motit për sot

March 20, 2018 09:09

Parashikimi i motit për sot

Moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në zonat Jugore, deri në orët e mbrëmjes. Ndërsa, shira të dobët do të ketë në Veri dhe Qendër.

Pas mesnatës shirat fuqizohen sërish në Veri dhe pjesërisht në zonat Qendrore. Ndërkohë, pritet dëborë në zonat e thella malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen me 3°C gjatë mëngjesit, por një rënie të lehtë sjell mesdita. Era do të fryjë mesatare, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke bërë që në det të krijohet dallgëzim 3 ballë.

s.a/dita

March 20, 2018 09:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*