Parashikimi i tmerrshëm/ Të vdekurit do ngrihen nga varri, apokalipsi është pranë

November 14, 2017 10:24

Parashikimi i tmerrshëm/ Të vdekurit do ngrihen nga varri, apokalipsi është pranë

I njohur si Nostradamusi kinez, Mao Li Feng, ka bërë një parashikim vërtetë të frikshëm për atë se çfarë do i ndodhë Tokës.

Feng i cili është një fanatik i ritualeve budiste, ka parashikuar se shumë shpejt të vdekurit do të ringjallen, ndërsa të gjallët në tokë do të kthehen të gjithë në zombi.

Feng më herët kishte parashikuar dhe cunamin e fuqishëm që preku Japoninë.

Ndërsa më pas Feng parashikon dhe atë që quhet apokalipsi, ku pretendon se do të zhvillohet nju luftë e fortë mes engjëjve dhe djajve për 7 ditë, dhe më pas do të marrë fund jeta në Tokë.

November 14, 2017 10:24
Komento

4 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku November 14, 15:26

  Hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  Reply to this comment
 2. Yzhym Tym Dynjaja November 14, 17:45

  …nese dalin nga varrezat me te aferta me qytetet tona,, keta te mjere ne fund te fundit jane te afermit tane…, keshtuqe nuk do te kishte asgje te keqe…,,, por por te shpresojme qe “keta” te dalin me mendte e krese ne rregull e tìu shkojne ne shtepi te afermeve te tyre,,, e te mos ndodhe bie fjala me Enver Hoxhen e ringjallur qe il cili – duke konsideruar faktin qe Ai nuk e di qe ne jeten tone e kane hedhur ne kosh te plehrave – do tìu shkonte te parit shqiptar ne dere duke menduar se do ta presin me mall e duartrokitje..

  Reply to this comment
 3. Alex81 November 15, 07:51

  Duhet thene Fengut mos te shohe me filma fantastico-shkencore se paska kaluar fantasia pertej reales.

  Reply to this comment
 4. anticensurë25642654 November 16, 16:33

  “Parashikimi i tmerrshëm/ Të vdekurit do ngrihen nga varri, apokalipsi është pranë”
  oooooooooooooooo ççççççççççççnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa mbytën IIIIIDDDDIIIIIIOTËT!!
  po shkoni në çmëndinën tonë dhe keni për të dëgjuar idiotësira dhe më të “tmerrshme” se këto,mor idiotër!!
  o shtyp BËRRLLOG gjithnjë e më poshtë po shkon!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*