Parlamenti dhe KQZ zvarrisin mandatimin e deputetëve të rinj. “Ja pse ndodh”, sipas Kryemadhit

April 4, 2019 22:18

Parlamenti dhe KQZ zvarrisin mandatimin e deputetëve të rinj. “Ja pse ndodh”, sipas Kryemadhit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi në një lidhje për të “Pa ekspozuarit” në News 24, tha se KQZ dhe Parlamenti po zvarrisin qëllimisht mandatin e deputetëve të rinj për të zgjatur sipas saj, idenë që Parlamenti të mos konsiderohet ilegjitim.

Ajo që ndodh faktikisht është që Parlamenti shqiptar dhe KQZ-ja po zvarrisin sa më shumë këtë proces, për të zgjatur procesin e vakancave sepse nuk i kanë të gjitha listat. Sa më shumë të zgjatet procesi i vakancave zgjatet më shumë ideja që Parlamenti është ilegjitim. Nga 100 kandidatë, 17 do ta pranojnë mandatin. Jo të gjithë janë trima. Ka edhe njerëz që kërcënohen, që edhe blihen. Kanë një të kaluar të errët. Nuk i njohim më dhe nuk janë pjesë e LSI-së. I kemi dërguar edhe një letër KQZ-së”, tha Kryemadhi.

Kryemadhi u pyet edhe për deputetin Lefter Koka nëse ishte ende pjesë e kësaj partie, duke thënë se në Durrës është komanduar ish-ministri Nasip Naço.

Ka një mbledhje ku kryetarja e LSI një javë pas deklarimit të zt.Koka ka ngritur grupin e punës dhe në krye të grupit të punës është Nasip Naço në Qarkun e Durrësit. Në LSI nuk përjashtohesh, por vetëpërjashtohet”, shtoi ajo

v.l/ Dita

April 4, 2019 22:18
Komento

5 Komente

 1. P April 4, 22:56

  Lesh lesh

  Reply to this comment
 2. Dridhe me lesh Monike. April 5, 00:38

  Mbani vesht dhe degjoni baxhellen, kokrren e kurves shoqen Nexhmije Kryemadhi (Kokemadhja).

  Partia shoqe Partia ajo te perjashton, por ja qe Por-dhija e Lesh e lise i ka derguar listat ne KQZ nuk i ka derguar Ed Rama , apo jo, moj kurva e hajdutit me bllok ne dore e Like Floririt.

  Edhe ky nje tjeter kokekatror ne familje, beri kerdine dhe nashi e kemi ne krye te vendit, President i pakorruptuar qe po lufton KORRUPSIONIN jashte familjes se tij dhe partise PRIVATE Lesh e Lise.
  Fajin e kane “kokepalet” qe i vrau Likja me Sali-Lulushin, do t’a lani gjakun e te vrareve me 21 Janar….. gjaku me gjak lahet.

  Reply to this comment
 3. Shoku April 5, 07:17

  Po edhe une jam dakort qe parlamenti eshte jo legjitim ,sepse nuk eshte Monika deputete. Legjitim eshte vetem -vetem po te jete Monika deputete. Po pse moj shtrige e Dibres dhe fatkeqesia e Skraparit ,ata qe ke vendosur neoper lista ,ke tallur bythen ? Pse cili eshte i ligjshem Mehmetaj, Vasili , Caka e plot idiot qe ke pas vetes…..

  Reply to this comment
  • raul April 5, 09:51

   Epo sharebajga Kejdi dhembcakallja eshte simboli i leshitlikes se e ka promovuar qysh 18 vjece deputete pas nje eksperience ne haremin veror famekeq erotiko-naziskin te Jales dhe drejtonte reformen ne arsim per leshinelise duke qene me arsim te mesem, fundi i botes dhe Nafije Eleonora me kete mburret dhe jo me Lefter koken qe veproi si burrat dhe iku nga kjo tufe sharebajgash te neveritura te parlamentit qe mos ja pafshim me kurre surratin,,,,

   Reply to this comment
 4. Kaltra April 5, 09:03

  Kur do vijë dita mos ti shohim më këto fytyra nëpër televizione se na kanë lodhur duke i parë.Ishalla vjen dita e çlirimit …..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim