Partizani dhe Skëndërbeu fitojnë ndeshjet e tyre

February 22, 2016 20:03

Partizani dhe Skëndërbeu fitojnë ndeshjet e tyre

Skëndërbeu ka fituar kundër Tiranës në Korçë, kurse Partizani kundër Kukësit në kryeqytet.

Të dyja fitoret ishin me avantazh minimal 1:0.

Për Skëndërbeun shënoi Salihi, kurse për Partizanin Xhavahir Sukaj.

Duke qenë se të dy ekipet që kryesojnë fituan, diferenca në pikë mbetet e njëjtë.

Pas 22 javësh, kryeson Skëndërbeu me 52 pikë, ndjekur nga Partizani me 48.

February 22, 2016 20:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim