Partizani/ Starova e kritikoi, por Iuliano ka një përgjigje të hidhur për të

October 8, 2017 11:07

Partizani/ Starova e kritikoi, por Iuliano ka një përgjigje të hidhur për të

 

Trajneri i skuadrës së Partizanit, Mark Iuliano nuk i ka pritur aspak mirë kritikat që i ka bërë këshilltari i presidentit Demi, Sulejman Starova në lidhje me organizimin e skuadrës.

Pas ndeshjes së djeshme, miqësore ndaj Pelisterit, i pyetur nga media në lidhje me akuzat e bëra nga Starova, ai është shprehur:

“Kush është ky Starova? Çfarë ka thënë”.

Pasi është informuar se Starova është shprehur se Iuliano është i paaftë, trajneri ka deklaruar:

“Më falni por çfarë ka bërë ai…ka fituar titullin në 1993? Çerek shekulli më parë. Unë pas tij kam fituar Champions League dhe kampionate. Thojani atij këto”, ishin fjalët e teknikut.

October 8, 2017 11:07
Komento

1 Koment

  1. plepat dhe budallenjte behen te gjate October 8, 15:43

    Nuk behet byreku me krunde. Ska faj trajneri

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*