Pas 3 barazimesh Aubameyang kthen Arsenalin te fitorja

November 25, 2018 17:46

Pas 3 barazimesh Aubameyang kthen Arsenalin te fitorja

Pas 3 barazimesh radhazi, Arsenali u rikthye te fitorja, teksa triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën ndaj Bournemouth.

Një autogol i Lerma dhe goli i Aubameyang siguruan fitoren për “Topçinjtë”, ndërsa King barazoi përkohësisht për vendasit.

Me këtë fitore, Arsenali u ngjit në kuotën e 27 pikëve, në vendin e 5 të renditjes, 8 pikë më pak se Manchester City që kryeson renditjen.

v.l/ Dita

November 25, 2018 17:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim