Pas Ernest Gjokës, një tjetër trajner kërcënohet në Shkodër

March 7, 2018 19:43

Pas Ernest Gjokës, një tjetër trajner kërcënohet në Shkodër

Pas Ernest Gjokës, një tjetër trajner kërcënohet në Shkodër. Trajnerit të Vllaznia B, Ervis Kraja, i kanë shpuar gomat e makinës.

Kraja është shprehur se nuk ka konflikte me njeri dhe për rrjedhojë s’ka asnjë dijeni se kush mund të jetë autori i këtij akti vandal.

Nuk e di çfarë prapaskene mund të ketë kjo ngjarje. Nuk kam konflikte, nuk e kuptoj pse e kanë bërë. Jashtë futbollit jam i qetë, nuk kam problem“, është shprehur trajneri i Vllaznia B, Ervis Kraja.

Kraja ishte i pari që u solidarizua me rastin e Ernest Gjokës, i cili u sulmua me thikë nga një person gjatë seancës stërvitore.

o.j/dita

March 7, 2018 19:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*