Pas kërkesës së Prokurorisë, Doshi takohet me Priftin në “Sheraton”

March 20, 2015 14:57

Pas kërkesës së Prokurorisë, Doshi takohet me Priftin në “Sheraton”

Vetëm pak minuta pas kërkesës së Prokurorisë për arrestimin e deputetit Mark Frroku dhe Tom Doshi, ky i fundit është takuar në hotel “Sheraton”, me ish-ministrin Dritan Prifti.

Dy ditë më parë, po në “Sheraton”, Tom Doshi u takua edhe me Mark Frrokun.

Takimi ka zgjatur disa minuta, ndërsa më pas Tom Doshi është larguar pa dhënë asnjë deklaratë për mediat.

March 20, 2015 14:57
Komento

15 Komente

 1. Ana March 20, 15:15

  TANI RADHEN E KA PRIFTI. QENE BIR QENI BREZ PAS BREZI. ATA QE E NJOHIN MUND TE TREGOJNE.

  KY DUHET ET TREGOJE DHE LIDHJETE FSHEHTA QE KA ME SPIUNET GREKE….

  Reply to this comment
  • beni March 20, 16:56

   Perse nuk reagoj prokuroria ne rastin e vidjos se priftit ne rastin korrupt te ilir metes po reagon tani per rastin doshi?
   Ku esht kjo drejtesi e ktij shteti ne rastin e vidjos se doshit e kesaj prokurorie!
   Faktet qe per dy jave sillet nje flet aresti per doshin e frokun e per vidjon e korrupsionit te ilir metes u harua e e nxoren te pa vlefshme nga braho manipulues e nje te vertete per boset e tyre te krimit e te mafjes!

   Reply to this comment
   • nazim March 20, 17:08

    O ben i mencuri! Me sa duket te ka zene semundja e harreses.Sa vjec je or trim i cartur? harrove qe prokurorine ne dore ne ate kohe e kishte sale serbi?

    Reply to this comment
    • beni March 20, 17:41

     Le ta korigjoj rama ne ket qeveri vidjon e 21 janarit te ilir metes me qe e ka ai prekurorin ne dore!
     Nuk haroj jo sme ka zen skleroza jam shum i shendetshem nga memorja!

     Reply to this comment
 2. NAN MYZEQARI March 20, 15:33

  Ja futi te gjithve ky lala. Kote nuk thone kaurr i pabese ose me mire te dish sesa te kesh. TOMA dhe MARKU ate pasuri qe bene pa djerse ,do lene rrugeve

  Reply to this comment
 3. caku March 20, 15:43

  C’jene keto lojra qe ben prokuroria, pa pike shije,levizje te gabuara nga ana profesionale dhe te demshme per mbarvajtjen e hetimeve,e sidomos per zhvillimin e reformave ne keto organe shteterore,kusht numur nje per hyrjen ne B.E.
  -S’eshte e lehte te besh shtet,pervec atdhetarise duhet profesionalizem.

  Reply to this comment
 4. ari March 20, 15:52

  Ty që thu kaurr i pabesë
  ti qift qeni ropt e shpisë.
  Mut i flliqun, legen i ulët,
  un musliman jam por smund
  t’ja lejoj vedit një fyerje të
  tillë në anën fetare. Veç ta
  dish se Tom Doshi ësht më
  burrë se shum lesha si puna
  jote………………………………..!

  Reply to this comment
 5. "Horri i Bulevardit" March 20, 16:16

  Po projektohet video tjeter, Dritani qenka specialist.

  Reply to this comment
 6. Azemi March 20, 16:25

  Te marrin me vehte dhe turi shtrembrin,siç ka turirin e shtember dhe punet i ben nga e prapa,por haram i qofte Tomes qe ndigjoj kete legen dhe te pa moraleshem,qe u ka ecur me hile te gjitheve,harami qe kane vene me djersen e ketij populli i zente dhe mos befshin hajr brez pas brezi me Salushin ne krye.

  Reply to this comment
 7. noco March 20, 16:43

  ore nje gje spo kuptoj?po ky prifti prape pa lagur doli ???Ky deklaroj me ze dhe figure dhe me bindje te plote se kjo telenovele shqipetare ishe orgjinale ,si doli kjo pune keshtu ?Ky del ne te dy rastet shpifes ,njerzit e pafajshem vriten ne diten per diell me duar ne xhepa,,ne te dytin rast nje shtet e beri rremuje bashke me te tjeret ,dhe ky per shtate pale qejfe vazhdon bisneset me parate e vjedhura ???Si ka mundesi kjo???????????????????

  Reply to this comment
 8. arbi March 20, 17:22

  Regjisori dhe aktori.

  Reply to this comment
 9. lol March 20, 19:24

  Eshte fantastique me pa se si te gjithe shkojne aty ku ka plot mikrofona per t’i registruar!

  Reply to this comment
 10. mane milioneri March 20, 19:59

  eshte e qarte se vetem nje sakati te lig dhe te pabese si

  prifti mund mund ti punoje mendja per kalin e trojes qe me siguri

  e ka pune porosi nga tutoret e tij antishqiptare ……..

  Reply to this comment
 11. Popull March 20, 21:58

  Shikoni si nderon gjeneral Prifti. Ky sikur u betua se nuk do te meret me politike, kurre dhe gjithe jeten. Apo u betua per te njomin dhe po ha te thatin ky gojeshtrembti I KUCOVES.

  Edhe ky duhet te bej burg per deshmi te reme! Prokuroria ZGJOHUNI

  Reply to this comment
 12. daja March 20, 22:26

  Plehra takon plehren…e te dy do takohen mire edhe ne burg !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim