Pas krijimit të partisë “Bindja Demokratike”, Hajdari mbledh grupin

April 23, 2019 13:21

Pas krijimit të partisë “Bindja Demokratike”, Hajdari mbledh grupin

Rudina Hajdari nuk ka vonuar të mbledh grupin parlamentar në kryesi. Ky veprim erdhi menjëherë pas konfirmimit si parti të “Bindja Demokratike”, për të cilën fillimisht u tha se mund të ishte ajo drejtuesja.

Por siç edhe u mësua më pas, Hajdari nuk ka pasur lidhje në themelimin e kësaj partie.

Drejtuesi i partisë “Bindja Demokratike” tashmë është ish-deputeti i PD Astrit Patozi.

 

b.b/dita

April 23, 2019 13:21
Komento

2 Komente

  1. Mark .U.K April 23, 14:55

    Nē tre merr nje ma te gjatin Patosi.

    Reply to this comment
  2. Adih April 23, 15:15

    Z Rudine .Qe ka ardhur koha per te formuar nje parti me te vertete me vlera demokratike , nuk diskutohet .Eshte me se e domosdoshme .E dime si drita e diellit ku ka perfunduar shqiperia e populli i saj . Por kujdes me Patozat me shoke .Kam bindjen se jane hequr nga radhet e PD nga Basha e Berisha , se jane me dosje .Dhe bej kujdes moj vajze .Mos u trego e cilter .Katovica eshte shume e forte ,ka para ,ka bandite me shumice .Nuk eshte e lehte per ti mare pushtetin .Kjo nuk do te thote se kane nevoje per te shumuar pasurite . Jo ,skane nevoje me per para ,por e dine qe do japin llogari neser . Dhe ky eshte halli i vetem i tyre .Hap syte moj vajze .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim