Pas “Kristaq Ramës”, Veliaj nuk toleron as LSI-në

August 23, 2015 09:24

Pas “Kristaq Ramës”, Veliaj nuk toleron as LSI-në

Policia Bashkiake gjatë një aksioni të zhvilluar dje në zonën e ish-Bllokut ka liruar hapësirat publike të zëna nga lokalet dhe tregtarë të ndryshëm.

Gjatë heqjes së tavolinave dhe tabelave, forcat e policisë bashkiake nuk kursyen as selinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Pavarësisht se, dikush nga LSI tentoi të ndalojë policinë bashkiake pas disa minutash diskutim ajo ndërhyri duke hequr tabelat “Parking” apo tavolina dhe karrige që kishin zaptuar rrugën.

Pak ditë më parë kryebashkiaku Veliaj nisi çmontimin e shkollës jopublike “Kristaq Rama”, pasi u “sfidua” nëse mund ta bënte një gjë të tillë, të shembte shkollën me emrin e babait të shefit të tij.

August 23, 2015 09:24
Komento

5 Komente

 1. sofo August 23, 09:46

  Edhe xhaxhi Enver ka patur shume Lei Fene te cileve ju bente shume reklame. E vlen te perseritet ne shek XXI?

  Reply to this comment
 2. perkthyesi August 23, 11:15

  Keta te LSI nuk te falin lehte, ndoshta dhe hakmerren tmerresisht, ne se u trazon fitimet. Cfare ka ndodhur?

  Reply to this comment
 3. mali me bore August 23, 12:35

  o perkthyes………
  U jane kthyer demet qe u jane bere me 10 fish…..
  ja cfare ka ndodhur………….

  Reply to this comment
 4. Arben August 23, 13:16

  MOS MORE,

  PLASI CARJA.

  HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH

  Reply to this comment
 5. arian August 23, 15:32

  Kritaq rama(shkolla)nuk ka asnje ndryshim.dhe dyqanet posht ne kete moment jane te hapur dh fuksionojn normalisht.po luhet piset

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim