Pas kryeministrit Rama, Basha lajmëron konferencë për shtyp

March 31, 2018 20:02

Pas kryeministrit Rama, Basha lajmëron konferencë për shtyp

Pas konferencës së Edi Ramës, Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka paralajmëruar për një konferencë për shtyp në lidhje me protestat e dhunshme në Kalimash.

Sipas zyrës së shtypit të selisë blu, Basha pritet të dalë në orën 20:00.

Në paraditen e 31 marsit, protestuesit shkatërruan dhe dogjën sportelet e vendosura për vjeljen e taksës lidhur me kalimin në aksin rrugor të ‘Rrugës së Kombit’.

s.a/dita

March 31, 2018 20:02
Komento

2 Komente

  1. Lili March 31, 20:57

    Kthej paret qe ke vjedh, borxhin po e paguajme ne.
    Kthej paret qe rruga te behet pa pare

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*