Pas Llogorasë dhe Velipojës, Rama mbledh qeverinë në Vlorë

October 12, 2017 14:23

Pas Llogorasë dhe Velipojës, Rama mbledh qeverinë në Vlorë

 

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin bregdetar të Vlorës ditën e premte dhe të shtunë.

Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës që prej përzgjedhjes së emrave për qeverinë “Rama 2”.

Më herët kabineti i ri qeveritar është mbledhur në Llogora dhe në Velipojë të Shkodrës.

Ndërkohë, në fund të muajit tetor pritet që qeveria e Kosovës dhe Shqipërisë të mblidhen në një takim të përbashkët në qytetin e Korçës.

October 12, 2017 14:23
Komento

1 Koment

 1. Arjane Grande October 13, 05:17

  Kaloi nje mandat e gjymes ne pushtet
  dhe akoma nuk i ka dale frika nga cimkat qe Sala i ka lene ne keyeministri!!!

  Del ne malet e veriut
  zbret ne breg te detit
  ne mes te myzeqese
  dhe ben mbledhjet e Qeverrise…

  larg veshit te Sales…!

  hahaha..
  ha
  a ha haa…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*