Pas Nju Jork-ut, sulm me makinë edhe në Londër

November 1, 2017 19:39

Pas Nju Jork-ut, sulm me makinë edhe në Londër

Një makinë ka goditur e plagosur disa këmbësorë në Londër, pasi përfundoi në një trotuar. Sipas mediave britanike ngjarja ndodhi në zonën e quajtur Covent Garden dhe kanë shkuar forca të shumta policie, ndërsa për momentin përjashtohet teoria e një sulmi të mundshëm terrorist e po trajtohet vetëm si një aksident rrugorë.

Nuk bëhet i ditur numri i të plagosurve, por raportohet se vetëm njëri prej tyre ndodhet në gjendje kritike.

November 1, 2017 19:39
Komento

1 Koment

 1. Arben November 1, 20:07

  EPO RANE QETESI POPULLI

  DUHET NGRITUR PER ZBORE.

  PRITE SE FILLOI NJE LUFTE TJETER,

  KETO JANE NXEMJE QE I BEN CIA POPULLIT

  QE TE JETE GATI

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*