Pas Pogradecit, në Lushnje. Tjetër arrestim për abuzim me të miturit, shoferi 52-vjeçar denoncohet nga familja e 12 vjeçares

September 12, 2020 12:21

Pas Pogradecit, në Lushnje. Tjetër arrestim për abuzim me të miturit, shoferi 52-vjeçar denoncohet nga familja e 12 vjeçares

Një 52 vjeçar nga Lushnja ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme ndaj një vajze 12 vjeçare.

Sipas informacioneve të marra, 52 vjeçari ishte shofer furgoni i linjës Lushnje Bubullime dhe në kohë të ndryshme ka ngacmuar 12 vjeçaren.

Ka që kjo e fundit se bashkuar me familjarët e saj ka denoncuar në polici rastin.

Më herët një tjetër ngjarje e ngjashme u raportua sot në Pogradec.

o.j/dita

September 12, 2020 12:21

Njoftim

Njoftim