Pas protestës, punonjësit e bashkisë në terren, rikthejnë normalitetin te rruga e Parlamentit

March 21, 2019 15:16

Pas protestës, punonjësit e bashkisë në terren, rikthejnë normalitetin te rruga e Parlamentit

Sikurse është bërë e zakonshme, pas çdo proteste të opozitës përballë parlamentit, pamja që mbetet pas janë shishet e ujit dhe një pirg i madh me mbetje plastike nga ushqimet e konsumuara gjatë protestës, por edhe tymuese të cilat u hodhën nga protestuesit.

Ndërkohë, siç mund të shihni edhe nga këtë foto, m e largimin e protestuesve,  nisën menjëherë nga puna punonjëset e Bashkisë së Tiranës për pastrimin dhe rikthimin e normalitetit për qytetarët.

Në funksion të pastrimit shkuan edhe mjetet e pastrimit si dhe botet me ujë për të bërë larjen e rrugës, duke e rikthyer atë në gjendjen e mëparshme dhe në shërbim të qytetarëve.

March 21, 2019 15:16
Komento

3 Komente

 1. Xha Braho March 21, 15:21

  Taksirat per ju punonjes te nderuar te Bashkise te pastroni llumim dhe pocaqilleqet e pjeses me llum te Shqiperise, hordhive te zbritura nga malesite e Qoftelargut.

  Reply to this comment
  • Ce March 21, 16:56

   Keto jane dhuratat nga horrat e Xhelalit, naziskinet e Mamurrasit dhe sharebajgat e leshitdhise

   Reply to this comment
 2. Sinqeritet March 21, 17:35

  E c’fare mund te presesh tjeter nga katundaret-shpellare ,Aj dru me pre te:
  saLESHbisturidocikaraxhic-serbo-rusit dhe
  bucja monicka!Mjerre TIRONES qe i rane ne hise.
  Por ditet jane te numuruara !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*