Pas serbëve edhe tifozët bullgarë me thirrje: “Vrisni, vrisni shqiptarët”

April 29, 2015 18:51

Pas serbëve edhe tifozët bullgarë me thirrje: “Vrisni, vrisni shqiptarët”

Tifozët ultras të Rilski Sportistit janë duke brohoritur “Vrisni, vrisni shqiptarët” në gjuhën serbe në takimin e dytë final ndaj Prishtinës.

Sipas reporterit të KTV-së në Samokov, turma e tifozëve është acaruar në momentin që Prishtina nisi të realizonte më shumë pikë.

Prishtina ka epërsi nga takimi i parë dhe është duke fituar edhe në takimin e dytë.

April 29, 2015 18:51
Komento

5 Komente

 1. Preng Pjetri April 29, 19:21

  Thjesht dhe qarte klika dashakeqe serbosllave doemos i ka rrenjet tek padroni i madh Rus.

  Reply to this comment
 2. juri April 29, 20:26

  Po shqiptaret ore skane bole me ju … ato motra ku ti kene,
  pse duhet me nejt kaq urte te pakten me i sha dhe ne ore!!

  Reply to this comment
 3. Demonstruesi i Palmave April 30, 17:25

  Nuk jane bullgare po serb qe banojne ne Bullgari qe kane thirrur “Vrisni Shqiptaret”, sqaroje Radio Sofia, madje policia ka ndaluar disa prej tyre.
  Po cfare duhet te presin shqiptaret nga sllavet ? ata njeri tjetrit i bejne karshillek.

  Reply to this comment
 4. Emigranti May 1, 00:14

  Po kush duhet te merzitet kur I dime se kush jane , ata le te shajne ne te bejme Gola dhe ju ngecen thirjet ne fyt

  Reply to this comment
 5. Arben May 1, 06:07

  NE FUND E HENGREN TE GJATIN ME DUKET.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*