Pas takimit me ministrin Cakaj ambasadori izraelit bën “ritualin” e vertikales

September 11, 2019 21:04

Pas takimit me ministrin Cakaj ambasadori izraelit bën “ritualin” e vertikales

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte lëvizjen e tij tipike, atë të vertikales.

Por tashmë para dy flamujve, izraelit dhe atij shqiptar.

“Më bën të ndihem i ri”, shkroi ambasadori në postimin e tij në Facebook.

Siç mund ta shihni edhe në galerinë e mëposhtme të fotografive, Dan Oryan nuk harron ta bëjë diçka të tillë në takime diplomatike dhe jo vetëm.

l.h/ dita

 

September 11, 2019 21:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim