“Pashë tre ndeshje në 2 ditë. Kam fituar ndonjë çmim?”

October 11, 2017 11:02

“Pashë tre ndeshje në 2 ditë. Kam fituar ndonjë çmim?”

Kombëtarja shqiptare pësoi dy humbje të dhimbshme përballë Spanjës e Italisë ndonëse në ndeshjen me këtë të fundit, kuqezinjtë luajtën fort dhe bukur.

E dashura e trajnerit të kombëtares shqiptare, Samanta Togni ka mbërritur sot në Tiranë për të qenë pranë partnerit të saj. Në një foto të postur në llogarinë e saj në instagram, ajo shkruan, “Pashë tre ndeshje në 2 ditë. Kam fituar ndonjë çmim?”

Epo ç’të themi, I vetmi që mund ta shpërblejë bukuroshen italiane për këtë gjest, është vetë Panucci.

October 11, 2017 11:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim