Pasi e dhunuan para pallatit, shefit të kufirit i djegin makinën

August 19, 2017 11:08

Pasi e dhunuan para pallatit, shefit të kufirit i djegin makinën

Pas dhunës para tre ditësh, mbrëmë shefit të kufirit të stacionit të Triportit, Sadi Ceka i kanë djegur makinën.

Makina tip “Skoda” me targa AA 391 HY e Cekës është djegur qëllimisht sipas policisë gjatë natës.

Makina ishte e parkuar para banesës së Cekës, i cili sapo ka parë zjarrin ka lajmëruar policinë e cila ka nisur hetimet për autorët e ngjarjes.

Para tre netësh Sadi Cekës iu bë pritë para pallatit dhe u dhunua nga tre persona të maskuar, të cilët ende nuk janë identifikuar nga policia.

Shefi i Stacionit të Pikës Kufitare Triport Sadi Ceka ka mohuar në dëshminë e tij para policisë se ka pasur konflikte, ndërsa hetimet janë shtrirë në disa pista.

August 19, 2017 11:08
Komento

2 Komente

 1. Arben August 19, 13:24

  DO TI KETE GENJYER MENDJA MIKUT,

  KA MBAJTUR NDONJE RRUGE PER VETE.

  LE TE PAGUAJ LLOGARINE TANI

  Reply to this comment
 2. demo August 19, 22:42

  Na e hiqni kete ftyre mor amani,se ky ngjan si Rushiti pijaneci,.Vetem punobjes rendi nuk eshte ky.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim