Pasi e plagosën, tani i kërcënojnë familjen

September 28, 2014 11:26

Pasi e plagosën, tani i kërcënojnë familjen

Është kërcënuar sërish familja e 28 vjeçarit Fatmir Kovaçi që u plagos të mërkurën e kaluar.

Sipas të afërmeve, 4 persona kanë shkuar dhe kanë kërcënuar se do të hidhnin në erë vilën 3 katëshe që ndodhet në zonën e njohur si “Pallati me Shigjeta”.

Por e zonja e shtëpisë, një grua rreth të 50-ve ka gjuajtur disa herë me shotgan në drejtim të tyre. Familja Kovaçi ndodhet prej disa vitesh në një konflikt pronësie, ku procesi gjyqësor ende nuk ka dhënë një zgjidhje.

Shtëpisë 3–katëshe i është vendosur edhe një sasi tritoli në muajin prill të këtij viti. /E.K

 

September 28, 2014 11:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*