Pasi u shpall kampion me Tiranën u largua, futbollisti i bashkohet Dinamos

September 14, 2020 21:29

Pasi u shpall kampion me Tiranën u largua, futbollisti i bashkohet Dinamos

Gardiani kryeqytetas, Edvan Bakaj, do të përfaqësojë dinamon. Futbollisti i është bashkuar skuadrës së Dinamos në stërvitje dhe në këtë mënyrë është vendosur në dispozicion të Fabricio Kamarat, trajnerit të skuadrës.

Edvan Bakaj ishte pjesë e Tiranës në sezonin e kaluar duke mbajtur pozicionin e portierit të dytë tek bardheblutë pas Ilion Likës.

Mirëpo, tashmë me kalimin e tij te Dinamo, ky i fundit pritet të inkuadrohet direkt në formacionin bazë.

Ish-portieri i Tiranës tani mund të quhet “blu”, por më mirë le të presim edhe zyrtarizimin nga ana e klubit.

h.b/ dita

September 14, 2020 21:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim