Pasioni mbi akull

March 18, 2013 17:36

Pasioni mbi akull

Kaitlyn Weaver dhe Andrew Poje përfaqësojnë Kanadanë në Kampionatin Botëror të Patinazhit në Londër.

 

March 18, 2013 17:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim