Braçe: Pasuria e Bashës, edhe ”palleshë’ po të kish punuar në Amsterdam s’do kishte kaq

October 21, 2015 09:04

Braçe: Pasuria e Bashës, edhe ”palleshë’ po të kish punuar në Amsterdam s’do kishte kaq

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi dy net më parë se kishte rreth milionë euro pasuri, duke nënvizuar se shumën e kishte vënë përpara se të hynte në politikë.

Deputeti socialist, Erion Braçe ka ironizuar Bashën, duke thënë se edhe “palleshë” të kish punuar nuk mund të fitonte kaq para.

Reagimi:

“1 milion euro pasuri e plaçkë, Sanija revoltohet. Pasi dëgjoi e ridëgjoi deklaratën se: ai ka mbi 1 milion euro pasuri dhe se e ka bërë para se të merrej me politikë, Sanija tha me qetësi por ashpër. Edhe ‘palleshë’ të kish punuar në Amsterdam, nuk do t’i kishte bërë dot kaq pasuri e plaçkë”, shkruan deputeti Braçe. /Dita/

October 21, 2015 09:04
Komento

3 Komente

 1. Barist ne Vicitol October 21, 09:14

  Palleshe shoqja Lulezime ke qene dhe eshte e vazhdon kete zanat cdo fund jave.. Erioni ka harruar se Lulezimja ka punuar se bashku me Argiten ne Kosove, ku jane mirepaguar nga sherbimi sekret serb BIA, per spiunlliqet e bera duke u dhane lista me emra te luftetateve te UCK dhe te familjeve te tyre. Tung.

  Reply to this comment
 2. Bariu October 21, 09:25

  Sa me shpejt arrest e denim nga shteti per kta pinjolle mashtruse hajdute e spiune!
  Edi rama mos genjeje popullin por te veproje,boll me genjeshtra e hipokrizi per pushtet e demagogji ?
  Ja shteti ja liria te denohet lul e berish mavria qe po heq te ziun shqipnia si sulltane e mashtruse te pd se e gjoja per demokracine vodhen e shkatruan gjith shqiprine!
  Vepro o edvin rama qe populli te besoi mos u be me maskara se ai qe degjoi dhe beri sikur nuk shikoi!

  Reply to this comment
 3. divjaka October 21, 10:23

  O Erion per kete rast ia ke futur kot. DUket, qe nuk e ke njohur te ndjerin Barent Cohen, nje mjekligjor, cifut holandez. Barenti ishte shume dorxhihar, bamires me djem bukuroshe e te njome, sic ishte Lulzim Basha nja 23 vjet me pare. Per shka te bamiresiose se rahmetliut Barent une jam i sigurte, qe Lulzim Basha fare mire mund te kete edhe me shume pasuri e pare te thata.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*