Pasuria, Tom Doshi merret në pyetje dy orë në prokurori

May 4, 2016 15:59

Pasuria, Tom Doshi merret në pyetje dy orë në prokurori

Tom Doshi është marrë në pyetje për më se dy orë në Prokurorinë e Përgjithshme diten e sotme.

Ai ka dhënë shpjegime në zyrën e prokurores Anila Leka e cila po heton pasurinë e deputetit.

I shoqëruar nga avokati i tij, Doshi fillimisht është njohur me akt­ekspertimin që prokuroria ka kryer mbi të ardhurat dhe pasurinë që deputeti disponon.

Më pas Doshi është pyetur nëse ka deklarime apo sqarime në lidhje me akt­ekspertimin.

Në vazhdim të seancës, Doshi me gjithë avokatin kanë dhënë shpjegime verbale dhe kanë dorëzuar disa dokumente justifikuese për shumat monetare dhe pasuritë në emër të Tom Doshit.

May 4, 2016 15:59
Komento

3 Komente

 1. ??? May 4, 16:22

  Kapni nipat se ato merren me punet e Doshit. Njeri nip ishte ne Bangkok, Tailande para nje muaji e gjysem duke thith kokaine dhe I shkoi tavolina 2000 euro. Keta kafshe duhen futur ne koshtin zoologjik sa me pare.

  Reply to this comment
 2. Arben May 4, 17:47

  KRIMINELAT NE LITAR, LITAR, LITAR.

  KY ESHTE VENDIMI I POPULLIT SHQIPETAR PER KRIMINELET.

  Reply to this comment
 3. Der Spiegel May 4, 23:16

  TOME DOSHI ESHTE SKENDERBEU YNE,

  NJEHERE E NGRITI GISHTIN AI DHE U

  MBLODHEN RRETH TIJ 2 MILJON SHQIPTARE,

  KY ESHTE TRIM.

  DOSHI ESHTE HERO,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim