Patos, vritet në hyrje të pallatit një 39-vjeçar

April 27, 2014 08:21

Patos, vritet në hyrje të pallatit një 39-vjeçar

Një vrasje u shënua në orët e mbrëmjes në qytetin e Patosit.

Viktima është një 39- vjeçar, i quajtur Nikolin Rrapaj.

Atij i kishin bërë atentat në hyrje të pallatit.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, përkatësisht në lagjen “29 Marsi”.

Mësohet se për kapjen e autorëve, policia ka ngritur postblloqe si në hyrje dhe dalje të qytetit. Ndërkohë, vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Viktima, i martuar dhe me 3 fëmijë, kishte pak ditë që ishte kthyer nga Greqia, ku punonte si emigrant. Në Patos kishte marrë një lokal me qira.

 

April 27, 2014 08:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*