Patozi: Gabuam që pranuam Bashën, Berisha është ende në kohë…

July 20, 2017 21:17

Patozi: Gabuam që pranuam Bashën, Berisha është ende në kohë…

“Berisha është ende në kohë për të dhënë një kontribut”. Kështu u shpreh nga studio e emisionit “Të paekspozuarit” Astrit Patozi, duke folur për situatën ku ndodhet partia.

“Ne s’mund t’i mbajmë sytë as te një njeri i vetëm, as te Zoti. Ne kemi bërë një gabim që për 4 vjet pranuam një kryetar që edhe pse kishim shenja që nuk do na çonte drejt fitores”, tha ai.

July 20, 2017 21:17
Komento

3 Komente

 1. Drejtesia do te behet,duan apo nuke duan mijte e kenateve dhe avoketerit e ligesise. July 20, 22:11

  PD-ja kurresesi nuke mund te beje perpara nen diligjimin e dobicerve te palles se diktatures komuniste dhe mostrave te saje,qe nuke kane te ndalur ne ligesi.Mjaft me,berishovici duhet te shkoje ne bangen e akuzes per mijra krime e superkorrrupsione ne dite e vite,dhe jo te merret si faktore i rendesishem ne ringritjen e PD-se,kur PD-eja nen berishovicer me bemat e saje sa korruptive aqe dhe kriminale dhe antikombetare duhej te kishte dalun jashte ligjit.Patozit akoma i ka mbetur ora tek berishovicerit,keto produkte te skenareve te felliqur te jashteqitjes shqiptare ne dit e vite deri me sot.Ne moralin e patozovic eshte te largohet nga te bere mizekalin,dhe pampersin berishjan,se shume shpejt do te jete bashke me berishovicet me shoke e shoqe ne bangen e akuzes si bashekudhetare e bashkepuntore me boten e krim-korrupsionit-mafjozo-imoralo-politik deri me sot.Beso.

  Reply to this comment
 2. Aliu nga Selenic July 21, 01:11

  Ty o Patozi te ka marre kok ere..!
  Ase Berisha dhe ASE bASHE BILE ASE TI NUK JENI PER TE DREJTUAR pARTIN dEMOKRADIKE.
  Megjithse c`fardo te thuash Aho Parti Demokratike nuk eshte,. Ju po lufton per klanet tuja brenda Partise e sa per tu sjellur demogratve ndonje cilesi dhe ndonje ndyshim nga e kaluera e hidhur e juaeja ,kjo nuk po ndodhe dhe ase nuk ka per te ndhur.
  Te riktheshe tek Berisha do te thote ti vesh perseri kazmen edhe me keq Partise Demokratike. Basha jo se eshte i mire pore u ka ngelur ne dere per te zezen tuaj dhe per te zezen e shqiperise po shyqyr zotit ai dhe ju edhe p[er 15 vjte nuk vijni ne pushtet.!

  Reply to this comment
 3. tomsojeri July 21, 14:24

  Nuk del dot kjo parti nga qypi ku esht futur prej ter egzistences se saj ! Akoma Berish therrasin milingonat e kacabujt qe sillen brenda tij ! Kan humbur orientimin ,gjykimin, personalitetin e nderin e akoma therrasin mutin qe i gatoi ! Si nuk kan pik turpi ! Nje trup qe nuk ven dot kok ! Nje trup i kalbur qe mban er hajni,korupsion ,krim e tradhti e ska si ndryshon ! Nje Parti fantazem, qe sillet verdall ne varrezat qe vet ndertoi e qe tremb cdo shqiptar qe don tjeter Shqiperi ! Nje Parti qe nuk di te shoh germadhat qe la pas e ,te tjera germadha kerkon te mbjell, me po ata bandit !Nje Parti e krijuar nga dor e tradhtis nuk ndryshon dot kurs e ashtu nga varri therret “shpetimtarin” qe e krijoi, per te hecur ne Ferrin shqiptar ,per te pir akoma gjak shqiptaresh ….Nuk pysin per shuplaka Sovrani e akoma shpresojn, ndonese ju ka hikur koha ……..Manipulime,vjedhje votash,kercenime,po ajo sken mos ju cudis rezultati………

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim