Patozi nxjerr videot: Shikoni si votojnë disa herë mbështetësit e Bashës

July 23, 2017 14:26

Patozi nxjerr videot: Shikoni si votojnë disa herë mbështetësit e Bashës

 

Astrit Patozi publikoi sot dy video ku duket se dy persona kanë votuar njëri 3 herë dhe tjetri 2 herë në zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike, ditën e djeshme.

Video janë filmuar në Vlorë.

Patozi i cilëson zgjedhjet në PD si farsë, ndërsa thotë se ata që votuan disa herë janë “mbështetësit” e Lulzim Bashës.

July 23, 2017 14:26
Komento

11 Komente

 1. Nje lexues July 23, 15:45

  Patozi, kjo eshte Partia juaj e 27-te vjeteve.Mos beje te paditurin ju jeni te gjithe njelloje PA perjashtim.Kur rrembeheshin kutite e votimeve ne mes te dites qeshnit ironika me kundershtmaret dhe reklamonit zgjedhjet e Ti, Zhozi,Olldashi dhe i gjithe grupi juaj i sotem..

  Reply to this comment
 2. Nje lexues July 23, 16:02

  Edhe ju te Dites si Luli qenkeni qe sna postoni komentet ..

  Reply to this comment
 3. Fieri July 23, 16:18

  E kini ne gjak qysh nga 1996-ta kur i mbushet kutite qe ne 7:30 te mengjezit……. Ua la trashgimni Saliu. Keto tregojne fytyren e vertet tuajen qe ulurisni se u vjedhin votat…… Ju jeni plehra si ndenja njerezore…..

  Reply to this comment
 4. MH July 23, 16:21

  Kur njeriu bie nga fiku.Ose kur nuk e lejojne te haje fiqe detyrohet te jete real mbi fenomenet vertetesisht.
  Keto jane vetem nji numrim i vogel.Por po te dish ti z.Patozi do te cuditeshe dhe po te kishe zane vend ne degen prane Bashes jo vetem nuk do e pranoje por do e kundershtoje me shume zell e pasion sic kundershton sot.
  Ne fillimet e demokracise per diten e zgjedhjeve.PD organizonte ne Shkoder transport me automjete te ushtrise apo te ministrise se brendeshme qe ti leviznin votuesit nga nji qender votimit ne tjetren gjithe diten deri ne mbyllje te procesit te votimit.Por ti asnjihere nuk e ke ngritur zanin per keto fenomene reale.Kur Basha fitoj Kryebashkin e Tiranes me vota ma shume se votues.Kur ne Shkoder Jozefina fitonte 115%.
  Kjo asht e mete ne karaterin e cdo shqiptarit qe bahet i ditur dhe guximtare kur i preken interresat personale.
  Sot ju te pakenaqurit e PD vertetoni te gjitha pislleqet e PD qe kur kritikonte opozita e majte(jo e Like floririt) ju rrahnit gjoksin per ndershmeri sa dhe vete lideri i juaj qe e cmojne per te ndershem.Deklaronte:Nuk pranova simbiozen poooor dhe nuk e arrestonte.

  Reply to this comment
 5. Aliu nga Selenic July 23, 17:13

  KETA QE QENDRUAN TRE MUAUJ NE CADER DUKE KERKUAR ZGJEDHJE TE LIRA DHE TE NDERSHME.!

  Serioziteti dhe ndershmeria e kesaj force politike ketu duket. Kure keta nuk jan ne gjendje te bejne zgjedhje te ndershme dhe te drejta brenda partise se tyre.Po Zgjedhjet ne popull si i bejn dhe i i kan bere keta mjerane.
  Dijeni mire Partia Demokratike eshte forca politike qe eshte ngritu mbi bazen e falciteti te saj politike.
  Edhe Berisha kure eshte zgjedhur Kryetar i PD per here te pare eshte zgjedhur me rrevolen e Azem Hajdari ne Kryesi. Keshtu ai u zgjodhe dhunshem ne kryet te kesaj Partie.
  Nga kjo buron edhe gjendja shkatrrues e votimit ne shqiperi ne kohen kure keta ishin ne Pushtet.
  Deri sa erdhi Edi Rama ne krye te Partise Socialiste ket benin si te donin vete, Vidheni, votonin ne disa qendra votimi e njemoje prapesira. Kjo u duke hapure kure ne pusht5etin Vendore nuk paten guxime te hapib qofte edhe nje kuti votimi.
  Te ben pershtypje , se keta mjerab qendruan tre muaj ne Cader per te kerkuar zgjedhje te lira dhe te ndershme.Po vete ne partin e tyre a i ben te lira dhe te ltai.Ja kush jan keta qe kerkojn drejtesi.! Keta te shkelin me kemb vetem ku nuk munden.!
  ndershme.? Ja resu;;

  Reply to this comment
 6. titi July 23, 17:41

  Keni 27 vite qe kryekrimi shqipetar e ju o PATOZ vidhni zgjedhjet ne kete menyre e tash qe iu ra ne kurriz filluat ti denonconi!

  Reply to this comment
 7. demo July 23, 18:10

  Erdhen nga RRUGA dhe atje do shkojne.Jane funderrinat e ketij vendi.Cfaredo qe te bejne,cilado pale qe te trioumfoje,jane po ata,funderrinat qe mblodhi Saliu ne rruge.Edhe pishmanet e tyre me te madha me :Idhulli im i vdekur”,kane qene ca kusare,qe i vrau naten dhe i qau diten kryekusari,se ashtu i duheshin .Mjere Shqiperia po te bjere edhe nje here ne dore te ketyre.Po nuk dite te vjedhesh,te mashtrosh,te vrasesh,te akuzosh,te besh katranin te zbardhelloje,nuk ben kariere ne ate parti.Jo Basha,jo Berisha,por edhe Van Dami te vije ne krye te PD,kjo parti e ka marre rrugen e mutit per ne Vucidol.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 July 24, 09:27

   dem
   “Mjere Shqiperia po te bjere edhe nje here ne dore te ketyre.”
   e ke gabim!!
   shqipëria është në dorën e KËTYRE!!
   pavarsisht se ne i ndajmë në dy krahë,punë tifozllëku,këta janë një krah!!një krah i bashkuar kundër nesh!!
   mua dhe ty e gjithë popullit,të shëndruar në publik,shqiptar!!
   mos harro se dhe rama bëri të njëjtat “zgjedhje”për vete,ndryshoi statutin brënda javës,se meta pavarsisht se “dha dorëheqjen” u zgjodh në unanimitet,se e shoqja e tij u zgjodh po ashtu sikur të ishin të dërguarit e zotit në tokë!!
   zgjedhet që bëjnë këto qelbësir i ka zili dhe zoti!!po të votohet për ZOTIN,prapë përqindjet do të jenë më të dallueshme se në zgjedhjet e partive shqiptare!!
   këta palaço që dje u rreshtuan në krah të bashës në të njëjtën mënyrë, si sozie të tyre sot rreshtohen po ashtu në krah të bashës!dje e hëngrën turpin me bukë sot po e dhjesin “ndershëmrinë” e tyre duke “denoncuar”shkeljet që bëheshin në të njëjtën mënyrë nga ata vetë!!
   ne si shqiptarë nuk jemi në gjëndje të kuptojmë se mungesa e ndershmërisë të godet një ditë!!
   krimi nuk ka asnjëherë ndershmëri!!krimi shpërblen përsa kohë i shërben!
   këta kujtojnë se sot, kur janë vënë poshtë nga bashkpuntorët e djeshëm kriminelë,janë shëndruar në të ndershëm!!të njëtën gjë kujtoi dhe olldashi,pavarsisht se deri dje i shërbyen krimit!!
   e njëjta gjë ndodh dhe në anën tjetër të teatrit politik!!janë të ngjashme me dy pika uji,por me ngjyra të ndryshme!!që kutërbojnë ndyrësi!!

   Reply to this comment
 8. ish-demokratikasi July 24, 04:42

  Z Patozi ju ishit ata qe e mbeshtetet Bashen,duke vrare Olldashin, dhe tashti qe Basha u flaku tutje, tashti u bete “Objektive”. Ua ka lujt fene, njesoj jini te gjithe: Berishiste. Po te mos ishit Berishiste nuk do t’i luteshit Berishes, duke e ditur qe Berisha e instruktonte Bashen. Frikacake dhe hajdute njeri me shume se tjetri. Te gjithe pisa. Te gjithe derrat nje turi kane.

  Reply to this comment
 9. anticensurë25642654 July 24, 08:53

  “dy persona kanë votuar njëri 3 herë dhe tjetri 2 herë në zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike, ”
  e para
  nga e di patozi se kanë votuar për bashën dhe jo për selamin??
  e dyta
  video e dytë tregon se personi ka votuar,ka hedhur votën herën e parë për dikë tjetër që ja jep nga poshtë tribunës,kurse dy herë të tjera ka votuar vetë,por prapë nuk mund të thuhet me saktësi se ka votuar vetëm për bashën!!mund të ketë votuar dhe për selamin!!normalisht pak e mendueshme por e mundëshme!!
  që duhej të fitonte basha këtë e morrëm vesh që nga shkrimet që u botuan në shtypin pro qeveritar!!basha pati mbështetjen totale të ramës!!ramës i duhet basha për të përmbushur planin e tij!!
  do ta shohim me kalimin e kohës se çështë!!
  sidoqoftë jo për popullin,ose publikun si thuhet tashti!!

  Reply to this comment
 10. DinPak July 24, 14:38

  Ah mor I shkreti Astrit, Ju jeni nje parti qe nuk mund te egxistoni pa fallsifikime, pa vjedhje dhe manipulime. Psh ti do te vertetosh manipulimet qe jane bere ne keto votime me ane te manipulimit ne kete videon e dyte.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim