Patozi rrëfen emrin se kush e mbështet Bashën. Nuk është Berisha

July 5, 2017 18:23

Patozi rrëfen emrin se kush e mbështet Bashën. Nuk është Berisha

Ish-deputeti Astrit Patozi ka treguar sot në “ABC News” se mbështetësi më i madh i Lulzim Bashës për kreun e PD-së është kryeministri Rama. “Rama është mbështetësi më i madh i Bashës.

Ai ka porositur të gjitha mediat pranë tij që të mos e sulmojnë tani në fushatën për kreun e PD-së.

Kam dëshmi nga gazetarë të shumtë në media që ka dhënë porosi verbale. Ai e do Bashën në krye të PD-së se e mund shumë kollaj”, tha Patozi.

July 5, 2017 18:23
Komento

3 Komente

 1. Boston July 5, 18:53

  Servil I peshtire I Saliut mbeti gjithe jeten, dhe pretendon se do te reformoje PD ne krah te Saliut.

  Reply to this comment
 2. Gruda July 5, 21:10

  Ne rast se qenka keshtu, atehere na trego se Berisha kur do te dale te denoncoje Bashen dhe te mbeshtese ty e te tjeret.

  Reply to this comment
 3. tomi July 6, 10:59

  hahaha. dhe ne fakt Patoz, mediat nuk bejne gje tjeter gjithe diten, pervec se, jo vetem sulmojne, por edhe tallen hapur me Bashen. Pse ke marre kot more zylyf? Inat e mllef fshatari paske pasur.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*