Paulin Sterkaj: Për ndryshimet në qeveri vendos Rama

February 26, 2015 11:26

Paulin Sterkaj: Për ndryshimet në qeveri vendos Rama

Deputeti socialist, Paulin Sterkaj, thotë se për ndryshimet në qeveri vendos kryeministri Rama.

Deklarata e tij u bë një ditë pas takimit të tij dhe disa deputetëve të tjerë socialistë, me kryeministrin Rama.

Ne i kemi dhënë votëbesimin qeverisë dhe kryeministrit.

Ndryshimet dhe çfarë duhet për qeverinë, i sheh kryeministri”, ka thënë Sterkaj.

Ai ndërkohë ka thënë se në takimin me Ramën nuk është folur për akuzat e deputetit Tom Doshi.

 

February 26, 2015 11:26
Komento

3 Komente

 1. Mark uk February 26, 11:34

  Po pse lehni si qenet mbasi nuk u pjedh njeri.

  Reply to this comment
 2. TROJA February 26, 13:57

  O Sterkaj,jane 2.7 milion Euro qe ministrja e arsimit i fali uiversitetit qe i ka borzh tatimeve 1.2 milion euro,universitetit te Çilit qe te ka sulmuar e shpifur per ty e per gjithe PS,je dakort te jete me ministre???? Do mbani hajnat ne drejtim? Keni falimentuar,keni mare fund si PS,drejtimin jua mori LSI.Rofte Iliri me LSI.

  Reply to this comment
 3. Arben February 26, 14:10

  TI E MORE HARACIN O BYRAZER, EMEROVE MINISTRUCIN E SHENDETESISE.

  DO TE VIJE RRADHA EDHE TY.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*