Pavarësia, nesër inaugurohet rikonstruksioni i stadiumit të Flamurtarit

November 27, 2014 18:34

Pavarësia, nesër inaugurohet rikonstruksioni i stadiumit të Flamurtarit

Me rastin e 102 vjetorit të Pavarësisë, Vlora do të ketë nesër edhe një gëzim.

Me investime të klubit të futbollit dhe me mbështetjen e Federatës së Futbollit është bërë dhe rikonstruksioni i ambienteve të stadiumit të Flamurtarit.

Burime nga ky ekip bëjnë të ditur se pritet të bëhet inaugurimi në ambientet e stadiumit Flamurtari dhe si çdo vit, nesër në orën 12:00 do të luhet “Trofeu Pavarësia”, 2014. Ekipet pjesëmarrëse janë:

 Flamurtari (Vlorë)

Shkëndija (Tetovë)

Kosova (Vushtri)

Feronikeli (Kosovë)

 

November 27, 2014 18:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?