PD: Balla mashtron për njohjen me Begon

October 18, 2018 15:04

PD: Balla mashtron për njohjen me Begon

Partia Demokratike ka hedhur poshtë deklaratën e dhënë nga kreu i grupit kuvendor të socialistëve Taulant Balla në emisionin “Opinion” se është njohur në fund të vitit 2014 me Edmond Begon përmes komunitetit mysliman.

Balla sqaroi se me Begon është takuar teksa ky i fundit si sipërmarrës do të ndërtonte xhaminë e zonës së tij elektorale në Dragostunjë.

Por demokratët duke iu referuar sistemit TIMS thonë se njohja e Ballës me mikun trafikant daton më herët dhe se vetëm në vitin 2014 ata kanë udhëtuar së bashku me makinë dhe avion 12 herë vajtje-ardhje.

o.j/dita

October 18, 2018 15:04
Komento

4 Komente

 1. Fat man October 18, 17:40

  O Kari ja ka fluturuar edhe 120 here ne nje avion ku jane edhe dhjetra pasagjere te tjere, cfare krimi ka bere ne kete mes Balla.
  Edhe ish sigurimi i shtetit nuk rremonte kaq shume, bajga.
  Shko palle ne Prokurori dhe bej denoncim, boll me flet-rrufe, ju shkerdhevte derri grate e motrat me keq sec ja a shkerdhy, bythe-qira.

  Reply to this comment
 2. Franci October 18, 18:52

  Supermashtruesi Luçiano Boçi i PeDe duhet paditur per shpifje pasi nuk ka dite qe nuk thote genjeshtra.

  Reply to this comment
 3. kasemi October 19, 09:34

  More zoti boca, me duket se andej nga universiteti i elbasanit po ndodh dicka, di gje apo jo se je i fushes dhe ke dhene kontributin tend atje qe ky universitet te shkaterrohet. Pse nuk flet per kete problem por merresh me thashetheme e shifje?

  Reply to this comment
 4. Eri October 19, 10:13

  Ky Boci eshte legen burre.Po dhe Balla burre muti eshte.Varu karin te dyve.Ti marresh me shqelma bytheve qe te dy.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*