PD e nis shpalljen e listave të kandidatëve me…Flamur Nokën

Redaksia Online March 26, 2013 13:54

PD e nis shpalljen e listave të kandidatëve me…Flamur Nokën

Ministri i Brendshëm Flamur Noka do të jetë kryesuesi i listës së kandidatëve të PD-së për deputet në Qarkun e Kukësit.

Lajmi është konfimuar sot nga kryetari i Partisë Demokratike në këtë qytet, Ibsen Elezi. Nëpërmjet një deklarate për mediat, Elezi theksoi se, “PD do arrijë të marrë 4 mandate në Kukës, Has dhe Tropojë”.

Ai shtoi se PD është një forcë politike që del para elektoratit me premtime të mbajtura.

Redaksia Online March 26, 2013 13:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*