PD: Edhe Damian Gjiknuri ka qenë debitor energjie, pse nuk arrestohet?

December 15, 2014 12:54

PD: Edhe Damian Gjiknuri ka qenë debitor energjie, pse nuk arrestohet?

Partia Demokratike vazhdon që të jetë kundër fushatës për ndëshkimin e atyre që vjedhin energjinë elektrike.

Sipas PD-së, këto ndëshkime janë selektive.

Në një dalje publike, Ervin Salianji ka thënë se është ministri i Energjisë, Damian Gjiknuri, ka qenë debitor i energjisë elektrike.

Sipas tij, bëhet fjalë për periudhën në vitin 2010.

Ai ka kërkuar nga Rama që të urdhërojë edhe arrestimin e Gjiknurit.

 

December 15, 2014 12:54
Komento

10 Komente

 1. XXX December 15, 12:58

  O IDJOT PO TE KETYE QENE DEBITOR DHE I KA SHLYER ….????

  Reply to this comment
 2. ortes December 15, 13:19

  Bravo ju te PeDe-se,qe erdhet ne vete per te bere shtet modern!
  Por….. me pare se te denonconi keta ministra debitore per 1 milion leke,do beni mire t’ia filloni nga vetja,nga Sali Berisha etj,qe kane VRARE DHE JEDHUR ME MILIARDA!
  Behuni burra dhe denoncojeni meqenese ju paskan ardhur mendte!!
  NDRYSHE, BEHUNI GATI PER……….. NE GJYQIN E HISTORISE!!!

  Reply to this comment
 3. ortes December 15, 13:21

  Zoti moderator!
  A mund te me spjegoni mua dhe te tjereve se cfare shkelje shpejtesie bejme ne,qe na nxirrni tabelen :KUFIZIM SHPEJTESIE???
  Besoj se nuk jemi ne autostrade dhe rrezikojme te bejme aksident!!

  Reply to this comment
 4. Lisi December 15, 13:42

  Kur ishte Salushi ne pushtet nuk kishte shtet. Vidhej nga te gjithe ata qe kishin mundesi.
  Sa me larte ne detyre,aq me I zoti si hajdut. Tani: ka Cecua bicak.

  Reply to this comment
 5. qerosi December 15, 13:46

  ky qan si debil

  Reply to this comment
 6. . December 15, 14:25

  ————————————————–

  Shikoni kete “QAFE-SHTREMERIN” ne podiumin e Cetes-Veriore PD.

  Te lumte Z.Rama,

  Njeriu i KULTURUAR dhe CIVILIZUAR komunikon hapur dhe me dashamiresi me popullin.

  ——————————————————————————————————-

  Reply to this comment
 7. DUQJA December 15, 15:07

  ik o manjak seksual homofil

  Reply to this comment
 8. SuloKapedani December 15, 19:49

  More ,! Lexojeni mirè si e ka emrin ky djali qè 8 vjet rresht i ka mbajtur uturakun saloviçit nèpèr mitingjet elektorale?Mè duket tamam si Enver, Sali a nji, çudi,!Akoma derziu nè klasèn e pestè.Deri tani e ka bèrè mirè punèn e dados ndersa per tè gjykuar i ka vetèm me tè lexuar.Vazhdo edhe ti o qyqari mjeran se ta kane dhenè njè çelès ,hapi dyert e halesè ,aroma bènè punèn e vetè.

  Reply to this comment
 9. Po,Po December 15, 22:05

  O idjot ! Shteti po denon ata qe jane debitore e vjedhes te energjise elektrike,por jo ata qe kane qene dikur debitore dhe aktualisht nuk jane me te tille.Ja se cfar “argumenta” perdorni per te mashtruar njerezit.Jini verbuar nga urrejtja per kundershtaret politike,por dhe nga etja e pashuar per pushtet,per anarshi e per vjedhje e krime banditeske.Hordhi te verteta.

  Reply to this comment
 10. adri December 16, 05:32

  Nuk ja vlen qe te humbasesh kohe te ndegjosh kalamanj te tille te pashkolluar “me shkolle” qe e humbin dhe ate pak dijeni dhe virtyt duke i sherbyer pa ditur lulezimit.
  Derisa pd ja dhe lulezim basha te mbaje te uzurpuar godinen e SHQUPIT qe i perket Ushtrise dhe Ushtarakeve si dhe popullit Shqipetar ta harroje ose as te mos ta mendoje lulezimi se do ta ndegjoje populli se per ta votuar do te jete vone per te mos thene se do te duhen vite, megjithe ate shkaterrim njerezor dhe material qe kane bere ne Shqiperi per gjate ketyre tete vjeteve te shkuara kur pd ja ishte ne psuhtet por dhe sa here ka qene ne pushtet.
  Perfundimisht Shqipetaret perdite e me shume po shohin diellin qe po i ngroh per ate vote qe kane dhene me 23 Qershor per largimin e berishes dhe pd se nga pushteti, si dhe per voten pro Aleances per Shqiperine Europiane te drejtuar nga PS ja dhe LSI ja.
  Te lumte Edi Rama nje qytetari dhe Kulture. Tregojua vendin ne burg horrave dhe hajduteve te Shqiperise nepermjet reformave dhe zbatimit pa kompromis te ligjit per kedo duke filluar nga Politikanet dhe Respekto dhe mbeshtet njerezit e Ndereshem qe duan ligj dhe Rregulla.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim