PD feston 25 vjetorin, Basha ftesë Ramës, Metës dhe Topit

December 11, 2015 15:08

PD feston 25 vjetorin, Basha ftesë Ramës, Metës dhe Topit

Partia Demokratike pritet të festojë sonte 25 vjetorin e krijimit të saj. Si çdo vit, vëmendja përkushtohet teksa ftesat që shpërndanë kreu i Partisë.

Pritja organizohet sonte rreth orës 17:30 minuta në Pallatin e Kongreseve. Ftesat janë dërguar për kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta, apo kreun e FRD-së, Bamir Topi.

Ende nuk dihet nëse emrat e mësipërm do të marrin pjesë në festime.

Vitet e tjera ka ndodhur që liderët në fjalë të dërgojnë përfaqësues të tyre në festë, zakonisht njerëz që shquhen për qëndrime të “buta” karshi kundërshtarëve. /Dita/

 

December 11, 2015 15:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*