PD “harron” të mbledhë Këshillin Kombëtar

October 14, 2014 10:08

PD “harron” të mbledhë Këshillin Kombëtar

Kanë kaluar 15 ditë ngë mbajtja e Kuvendit të PD-së.

Por, edhe pse Këshilli kombëtar është zgjedhur, Lulzim Basha nuk e ka parë të udhës që ta mbledhë atë dhe të caktohet edhe Kryesia më pas.

Në PD nuk dinë të të thonë datën e saktë të mbledhjes së Këshillit.

Në të janë zgjedhur shumë emra të rinj, por ka dyshime të forta se procesi është manipuluar.

Vetë Xhelal Mziu pohoi se kishte votuar katër herë.

Për më tepër që PD nuk ka treguar se sa vota kanë marrë kandidatët që konkurruan.

Shtyrja e mbledhjes së Këshillit duket se ka lidhje me përplasjet dhe kërkesat për anëtarët e rinj që do të jenë pjesë e Kryesisë së PD-së.

October 14, 2014 10:08
Komento

5 Komente

 1. Sali komunisti i pabese October 14, 10:14

  Nuk ka “harruar” Lulezimja te mbledhe Keshillin e Besnikeve, por nuk ka vendosur tutor-pronari i PD-s Adolf Berisha, cilet emra do te jene ne Kryesi.

  Reply to this comment
 2. SHQIPTARI October 14, 10:46

  PD E KORRUPTUAR!!!

  Reply to this comment
 3. Pëllumb zaimi October 14, 13:28

  Lajmërimi i këshillit kombëtar nuk bëhet me celulara or taj? Lajmërimi bëhet me britma bjeshkore p.sh “…kena mbledhjen e k sh i i i ll i i i i….. t heeeeeeeeeej bu u u u u u rra a a a a a…! Te looog u u u… i v i ç i.. … i i i i….dols…!? Më në fund tregohet sa zgjat me sahat ose me dekika? Tung!

  Reply to this comment
 4. Anetari i PD-se October 14, 13:52

  Pse si thoni ju PD eshte parti politike qe te mbledhe Keshillin Kombetar? PD eshte nje klan mafioz, qe drejtohet nga sherbimet e huaja sekrete me shokun Sali Berisha servil dhe sherbetor i tyre. Keshilli Kombetar do te mblidhet kur te urdherojne padronet e Saliut.

  Reply to this comment
 5. beni October 14, 15:03

  hahahahahahahahah

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin