PD i jep fund bojkotit dhe i rikthehet punimeve të Kuvendit

May 3, 2016 10:18

PD i jep fund bojkotit dhe i rikthehet punimeve të Kuvendit

Partia Demokratike ka marrë vendim sot të rikthehet në Kuvend dhe në komisionet parlamentare duke i dhënë fund bojkotit 10-ditor.

Vendimi është marrë në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së, mbledhur paradite.

PD-ja i bojkotoi për 10 ditë punimet e Kuvendit në shenjë proteste ndaj përjashtimit të ish-Kryeministrit Sali Berisha me vendim të Byrosë Parlamentare.

 

 

May 3, 2016 10:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim