Në rrugë çdo javë, PD shpall datat e dy protestave të tjera

December 12, 2015 17:40

Në rrugë çdo javë, PD shpall datat e dy protestave të tjera

Ashtu siç Basha e paralajmëroi vendi do të ketë të tjera protesta në rrugë gjatë këtij muaji pas asaj të 8 Dhjetorit.

Javën që vjen Partia Demokratike do të organizojë protestë para Parlamentit. Saktësisht ditën e enjte, datë 17 dhjetor, ora 10:00.

Sakaq mësohet se të hënën e javës së tretë të Dhjetorit, pra më datë 21 dhjetor do të ketë një tjetër protestë që do të organizohet nga PD.

December 12, 2015 17:40
Komento

72 Komente

 1. LALI December 20, 14:33

  ore kriminel do gjakderdhje nuk u ngope me para do dhe gjak o vampir

  more edi rama ose ke vjedh me salen ose nuk kupton politiken fute ne burg kriminelin me gjithe zagaret e tije

  Reply to this comment
  • Dibra A December 20, 15:17

   Shqiperia nuk do te jete kurre e qete deri sa Sali Berisha te jete ne kembe.

   Reply to this comment
   • shpresa December 20, 18:59

    saliu erdhi varfanjak ne nje vend te pasur e iku pasanik duke lene nje vend teje te varfer,
    vetem konfiskimi I pasurive te bandes hajdute e shpeton vendit e I hap rrugen nje drejtesie per te gjithe.

    Reply to this comment
    • kujtesa September 2, 18:23

     Nese behet kjo proteste,ne radhet e saj do jene vetem ata qe nuk duan qe Shqiperia te beje SHTET.
     Ne fakt,fajin se kane ata njerez qe shkojne aty,por drejtuesit e PD qe jane kaq hapur kunder berjes se shtetit!

     Reply to this comment
  • N.VJOSA December 20, 15:27

   As e rruan njeri nga protestat e Saliut…
   Natyrisht qe do genjeje ca qorra, por qorrat do nisin te futen ne uje , kur ta kuptojne pse i ben Saliu protestat.
   PROTESTAT
   E
   SALIUT,
   JANË
   VETEM ,
   QE

   MOS BEHET
   REFORMA
   NË DREJTESI,
   QE BACA I KRIMIT TI SHPETOJE B Y Z Y L Y Q E V E…
   SHTËPISË PA QIRA…
   …..
   PD-ja vrapon
   Ne nje Qorrsokak
   Atje po e çon
   Një P a r a n o j a k !

   Reply to this comment
   • asd December 12, 20:40

    Le te protestoj kushdo,madje dhe dite per dite,vetem te mos shkaterrojne…

    Dhe qeverisjes i bejne mire presionet opozitare me protesta…

    Reply to this comment
  • ERA December 20, 15:35

   Po lereni te protestoje sepse dhjete maloke ka nga pas,ky kujton se jemi akoma ne vitet 90-te nje popull i padale dhe injorant.

   Reply to this comment
   • Ahmet December 20, 20:02

    Saliu do te ngreje njerzit e vet, biles pa u pare efekti real i taksave te reja,jo se mendon per ta ,por ka hallin e vetes dhe te cetes hajdute qe e rrethon.Po qe se do arrestohet Saliu per korrupsion( si krym.i Kroacise ), ai do te thote se,me arrestuan jo per korrupsion por se une po mendoj…..per njerzit,taksat ,jeten e tyre etj etj, duke bere heroin-kaq i rezikshem eshte ky kriminel!! Te fala sulo

    Reply to this comment
  • Arbeni December 20, 23:52

   Edi, per sa kohe do t’a lesh te lire kete ndyresire? Vetem nxire para drejtesise se do t’a mbysim me peshtyme!!!

   Reply to this comment
  • Bualli December 13, 07:27

   Pse?
   Eshte organizate sindikatash te punetoreve me meditje?

   Reply to this comment
  • shqiptari December 13, 10:37

   E PANE SE SA VETE U GRUMBULLUAN ME DATEN 8 DHJETOR, (RRETH 5 MIJE VETE NGA 400 MIJE QE THA SALUSHI)TASHTI PO I KUFIZOJNE PROTESTA NE VENDET ME TE NGUSHTA QE SALULUSHI TE THONE SE MOREN PJESE 1 MILJON PROTESUES. KESHTU DO TE DENEGJEROJNE PROTESTAT.

   Reply to this comment
 2. Barboon December 20, 14:39

  i takon socialisteve ne rradhe te pare te bejne protesta dhe krah per krah me demokratet ti kujtojne qeverise se Rame-Meta qe ata nuk jane me te mire nga qeveria e Saliut….

  e po pa pune jane…kur te hapi pune Meta dhe Rama do kthehen ne pune mileti…

  Reply to this comment
  • ivani i madh December 12, 17:47

   Po pse te pa pune jane njerzit qe nje avaz e ne protesta dhe jo ne dite pushimi po mes jave.Dhe une dakort po kush nuk vete ne pune ti pritet roga si nenpunesave dhe deputeteve dhe ligji per deputetet qe ne mos paraqitje per 6muaj ti pritet roga te hiqet dhe te zbatohet kodi i punes se nenpunsve.Pastaj kodoshi Sali me kopilin Lulush le te bejne sa te duan.

   Reply to this comment
   • sopiqoti December 12, 17:47

    O ti fshatar nga Vicitoli dhe ti o Lulzim Basha,vullnet te keni per protesta POR gje ne drite nuk do te nxirni.Ne populli do ta themi fjalen tone ne KUTIT E VOTIMIT te zgjedhjeve te ardheshme.Sa per protesten e 21 Dhjetorit beni mire qe e keni planifikuar ne kete date se eshte edhe datelindja e STALINIT ,udheheqesi shpirteror i atij qe edukoi dhe frymezoi babain shipteror te prijesit tend shpirteror.

    Reply to this comment
 3. leshi December 20, 14:45

  dilni o kriminela hajduta 30 vjet te shqupi do rrini

  Reply to this comment
 4. favelas bidonvil December 20, 14:59

  O sal je bere si mumje egjypti .Na shurdhove me pellitjet qe ja fut here pas here.

  Reply to this comment
 5. Zeni Sales December 20, 15:23

  e kane kuptuar me ne fund qe nuk i beson me njeri

  dhe duan ti bejne protestat gjoja sikur “po i ben shoqeria civile”

  mendje pjerdhur e sali zgjyres

  po mire na i ben

  Reply to this comment
 6. TROJA December 20, 15:24

  Cila shoqeri civile do ti bej keto protesta mor aman

  protesta duhen urgjent por jo nga PD e hajduteve dhe krimineleve

  MUNGON ALTERNATIVA POLITIKE!!!!

  Reply to this comment
  • Kariz Matik (Kali Tropojes) December 12, 22:13

   KU JE E DASHUR TROJA,
   SE TY PO TE KERKOJA,
   MUA EMRIN RAME MA THON,
   COP PIKTOR HYPUR NE FRON

   NGA KAL I TROPOJES
   UNE PER TY SEC ZBRITA
   RILINDJEN TY TE TE SJELL,
   VEC ME QIRINJ, JO ME DRITA

   Ke bere komentin me domethenes, prandaj mendova te bej nje poezi.

   Reply to this comment
 7. lejleku December 20, 15:35

  Ne ne Shqiperi kemi eksperte te ekonomise dhe te financave .Kemi me qindra pedagoge dhe me mijera studente te po kesaj fushe ,kemi matamaticiene e analiste
  .Dhe….e
  te dalin e te bejne pazare politike ne emer te popullit vetem se rrjedha I nxjerr lider eshte shperdorim I besimit te tj.Potere per 750mije familje qe jemi gjthsej ne ne vedin tone.
  Prandaj dhe te huajt nuk na afrojne.
  A s’eshte me mire te diskutojne eksperte te fushes, e mos behemi gazi I botes?

  Reply to this comment
 8. miri December 20, 15:51

  o me kodosh do me ardh prap ne krye te pilafit……………..thi iss merakell of formi……………

  Reply to this comment
 9. Marin December 20, 16:57

  Pastroni Kushtetuten e RSH nga nenent e krimit qe kane futur Ali Baba Saliu dhe 40 kriminelet e hajdutet e tij, me 3/5 e deputeteve spastroni kupolen me te larte te shtetit qe ngiti krye UDB-ashi dhe Avni Rustemi do te ngjallet perseri.

  Reply to this comment
 10. DRENICA E KUQE December 20, 17:07

  Shteti Shqiptar te veproje urgjent per ta burgosur ate kriminel te semure kronik – psikikisht, skizofreni e larte. Burgosja e tij eshte shpetimi i sigurt i Shqiperise dhe shqiptareve, para se ai ta krijoj edhe nje situate shkaterruese si ne ’97. Ate kriminel dhe vrases te shqiptareve e paguan Serbia permes ndermjetesve qe i ka ne Prishtine. E sheh shteti ate skizofren, po provokon dhe nxit lufte vellavrasese, don t’i ve zjarrin Shqiperise… Me mire, urgjent, kapeni dhe futne ne burg!…

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 11. laraska December 20, 17:12

  Manovra te Berishes per te frikesuar popullin dhe nderkombetaret me destabilitet per te ruajtur lekuren e tij. Gjithenje per te justifikuar faljen e tij, eshte perdorur ky skenar “amnisti ndaj krimeve te berishes ne kembin te stabilitetit te vendit’ por kete radhe sdo te te pije uje mor kriminel se populli ti di hilet, boja ju ka dalur edhe perkrahes me ske te mbledhesh. Keto jane thjesht shatazhe te Berishes ne kembin te faljes se krimieve. Berisha para drejtesise, asnje kompromis tjeter nuk duhet pranuar ne menyren me kategorike.

  Reply to this comment
 12. Vëzhguesi F. December 20, 17:50

  Jo nuk mund te lejohet me qe ky paranojak, ky krimnel dallkauk, ky hajdut dhe kryemafioz, te vazhdoje te hamulise ne kete fare feje.
  Ky meriton nje ndeshkim dhjete here me e ashper se ish kryeminstri kroat Sander. Ky maskara qe e pruri Shqiperine ne pragun e gremines dhe tashti kerkon te na mbushe mendjen me lotet etij prej nje krokodili te terbuar, duhet derguar urgjentisht ne banken e te akuzuarit dhe te prballet me te gjitha krtimet qe i ka bere ketij populli dhe ketij vendi qofte ne kohen kur ishte president, qofte kur ishte ne opozite dhe bente grusht shteti dhe qofte ne kohen kur drejtonte ne palegjitimitet te plot qeverine e dale nga zgjedhje te vjedhura dhe i beri shqiptaret te rremojne ne kazanet e plehrave.
  Kerkohen reforma te thella, rrenjesore dhe radikale, ndryshe do te na duhet te degjojme korin e kukuvajkave.
  Se pari duhet filluar pa medyshje nga largimi nga posti dhuruar i Presidentit nje partiaku fanatik neprmjet ballafaqimit me veprimet e tij antikushtetuese ne interes te forces politike qe i dhuroi ate kolltuk.
  Ne menyre urgjente jo vetem duhet larguar ,nga posti qe mban por dhe te vihet para pergjegjesise ligjore per shperdorim detyre Prokurori i Pergjithshem, i zgjedhuri ne ate post me votat e ish forces politike ne pushtet, i cili ka mbi nje vit qe dremit ne dosje te pluhurosura te krimit dhe korrupsionit shteteror, duke lejuar peshkaqenet e ketyre dosjeve te livadhisin pa kurrfare qederi.
  Iniciativa dhe veprimet energjike per ndertimin e shtetit ligjor nuk kanete bejne fare me fraza apo statuse ne faqe sociale te internetit. Iniciativat dhe veprimet energjike kunder burimit i cili stimulon te keqen, krrimin dhe korrupsini qe jane me keq se metastaza e e kancerit apo lufta e klasave e shtetit komunist.
  Qendrimet apatike, amatoreske, ne emer gjoja te tolerances, luajalitetit, nuk bejne gje tjeter vetem se ndihmojne ne zhvillimin dhe zbatimin ne praktik te skenareve te pergatitur me kujdes nga qarqe anishqiptare per realizimin e objektivit te tyre, shkaterrimin perfundimtar te Shqiperise.

  Reply to this comment
 13. Bishtpalla. December 20, 18:01

  Ky eshte sadist…Nuk ngopet se vrare shqiperine….Po cfar do mor shpellar …Ti ke pyesje kur beje buxhetet….Vetem Fazllicin,Frangaj.dhe Zamirin qe pastronin parate e familjes tende…..IK O SHTRIGE DHE LERE REHAT KETE POPULL….Ty te ka kapur makthi se sado me dhimje ky buxhet i cili duhet te mbuloje gropen tende. do ta nxjeri shqiperine nga kriza…Ty te ra si bombe dhenia e kredise…Se ti qellimisht e xerove arken qe qeveria e re te mos kishte as mundesine me te vogel per te mar kredi…Ti bene si ujk se e di mire qe shqiperia do te behet dhe ti dhe zgjyrat e tua nuk kane asnje shans te vine ne pushtet…

  Reply to this comment
 14. Mark uk December 20, 18:37

  Sa injorante qe jeni ju socialistat,te pakten kta qe bejn komente.Ju nuk ju behet vone pse te ju a futin,mjafton me ju a fute nje qeveri socialiste.Ju dasht Zoti e futshin edhe ne kooperativa bujqsore se vete e keni kerkuar.Mendoj para se te behen 300 dite kur te shifni se jua futen[eshte fjala do jeni ma te varfer]do ngriheni edhe ju.Mos u merzitni se kta do vjedhin ma lezetshem.

  Reply to this comment
  • beso December 21, 07:11

   Films shesh e vritu per Saliun o Mark, po mos harro qe e ka dorezuar zyren are palma dhe nuk jep dot urdhera nga pas xhamit te blinduar

   Reply to this comment
  • VF LP September 2, 19:56

   Sherloc Holmes : Heem my dear Watson mendja ma thote qe ky Mark uk per babe ka priftin e famullise se Dushmanit
   Watson: Jeni i sigurte zoteri, me sa di une priftat katolike nuk martohen.
   Sherlock Holmes: A miku im watson , Mark uk eshte kopil, po po miku im , djali biologjik i priftit.
   pjesa tjeter vne vazhdim…..

   Reply to this comment
  • XUME PROTOPORDHA September 3, 05:31

   O Mark uk, po behu burre o loqe dhe vere emrin e plote se me keto qe shkruan ti, edhe hero kombetar mund te behesh. Deshmor po e po!

   Reply to this comment
 15. pd December 20, 18:51

  O kriminel, zhduku ne shpelle o i pa shpirte. Sa ke vrare e ke prere per 23 vjet (pa ato vitet me Partine tende Nene – Partine e Punes).

  Reply to this comment
 16. pd December 20, 18:53

  Protesta duhen, por jo nga Saliu

  Perfundimisht

  mut saliu, kak ky pederasti

  Reply to this comment
 17. Argita Berisha December 20, 19:02

  Provoje o kerme e mutit po ta mbajti bytha,,si Gedafi do perfundosh ti dhe familja jote kriminale

  Reply to this comment
 18. "BALASHI" December 20, 19:33

  SHPRESA JE ME E MIRA SOT NE KETE KOMENT.

  Reply to this comment
 19. tironsirefugjat December 20, 20:19

  Po !,Koha ka treguar se ky paranojak i terbuar antishqiptar nuk terhiqet nga ruga qe ka nisur ! Tani qellimi esht i qart : O perseri ne krye qe te vazhdoj krimin o ne humner te gjith shqiptaret e ndershem ! Nuk duhet haruar e as neglizhuar ndaj ketij qeni te terbuar qe nuk nguron te kafshoj kedo qe i del perpara ! Nuk esht vetem dhe kjo shpres e mban ! Lidheni dhe hidhjani drejtesis ta gjykoj ate dhe ata qe e mbajn akoma ne kemb sa esht akoma shpejt ! Ky perbindesh qe dogji Shqiperin dhe vrau njerz te pafajshem ne mes te ruges ,guxon me paturpesi te therras “kapeni hajdutin” Mjaft or shqiptar ,si e duroni cinizmin dhe injorimin qe i ben intelektit tuaj ! Cdo dit po dalin ne shesh krimet ekonomike qe ka ber dhe ju therret ta shpetoni !Ju therret te ktheheni perseri tek ai qe tju mar ate cka tepruar e te dal edhe pa lagur !Mos doni ti dalin briret qe te trembemi????????Burg vetem burgu do cliroj Shqiperin nga ky mankth…Dilni dhe peshtyheni qe te struket atje ne folen e familjes qe gelltiten cka deshen e te pres sa ti vi ora e llogaris….

  Reply to this comment
 20. Toni i Madhe... December 20, 21:20

  HHHAAAAAAA kry’banditi,kry’krimineli Sali TALEBAN BISHA do me na dale ne proteste….,
  hhhaaaaaa dil-dil ti i pari pastaj dikush mund do te te vije m’brapa,por ki kujdes se mos hane
  tulet naj plumb qorr o taleban,jo per naj gjo po ti ke vrare e preré siç te ka dashur qefi dhe me
  tragjike eshte qé shume NENA nuk dine akoma per Femijte e tyre per te çuar nje tufe LULE,
  por rrine me LOTE n’der SYY per gjithe jeten ne vazhdim.
  ZOTI te ve dore per kèt njeri te pa shpirte……!

  Reply to this comment
 21. djaliishpifur December 21, 00:17

  kafsha nuk ka fytyre – shqiptaret duhet ta kuptojne se shpellari e coi ne vendin e dyte pas Gjermanise !!! Besojeni qe per 100 dite nga vendi i 2-te shkuam ne vend te 152-te!!!

  Vetem ata qe besojne shpellarin – ciunin e shpifur te Shqeres – jane optimiste.

  Reply to this comment
 22. TOTILA NUMERO UNO,,NUMBER ONE !! - i vertete . DIREKT PRENOST. December 21, 01:06

  “LARASKA ” , ke shume te drejte ne komentin tend ,por EDI RAMA di se si ta menaxhoje situaten sido qe SYTE e ILIR METES dhe mendja e tij teper djallezore eshte ne SINKRON me SALI BERISHEN .
  Me habit nje fakt ;
  Kush e mbron SALI BERISHEN kaq shume nga Brenda dhe nga Jashte .
  Si ka mundesi qe ky KRIMINEL-FRIKACAK edhe pa mbeshtetje popullore kerkon qe cdo here si ne OPOZITE dhe ne OPOZITE te Faktorizohet .
  Po sikur ta arrestojne cfare do te behet .
  Nuk eshte turp per ne si popull qe te na mbaje peng nje I semur psiqik ,nje shpellar qe na tund kembet sikur na ka zene ne BACEN e tij .
  Pa dyshim qe kombinacionet e sherbimeve inteligjente te fqinjeve qe kemi afer e mbajne ne loje duke i injektuar adrenalinen e MBIJETESES ,ku per mua primatin e mban sherbimi Inteligjent SERB ,por edhe ndonje sherbim tjeter shume i fuqishem qe nuk do qe Shqiperia te ece ,por e duan Shqiperine si Afganistanin apo si Kolumbine .

  Reply to this comment
 23. Ilir December 21, 06:29

  Krruhu po ta mbajti, se kesaj here te pret ajo gjeja kokes.

  Reply to this comment
 24. Gava December 21, 09:54

  Tere shqetesimi i ketij krimineli eshte ai qe e permend laraska.Kerkon ushtri budallenjsh per prapanicen e vet.Kerkon zorzope si mark uk

  Reply to this comment
 25. perralla me mbret,,, September 2, 18:38

  PO KY QENKA TRAP FARE,,,KETIJ I KA NGELUR ORA 12 DHE KALENDARI NE 91…. PO JEMI NE 2015 O I SEMUR PSIQIK,,, POPULLI TY TE NJEH DHEMBET DHE DHEMBALLET,,,,SA PER TE QESHUR ME ATA QE E RRETHOJNE,,,SHPRESOJNE TE HANE NDONJE KOCKE NGA SALIU,,KUJTOJNE ME NOSTALGJI VITET KUR SALIU U HIDHTE KOCKAT DHE KETA LEPIHESHIN,,,,, O SALI NUK I SHPETON DOT BURGUT,,,PRIT DHE PAK,,,REFORMAT NE GJYKATA NUK DO VONOJNE,,DHE SADAMI DHE GEDAFI KUJTONIN SE ISHIN ZOTER TE TOKES,,,,,POR NE TE VERTETE NUK ISHIN ASKUSHI,,,,,,NUK DO TE SHPETOJNE DOT DHE ATA 10 VETA QE KE MBLEDHUR ATY,,,PO NGUSHTOHET RRETHI O SALI,,MOSSHIKO LULIN SE AI KA PASAPORT HOLLANDEZE,,DHE DO TA LERI KOPILIN NE DERE,,,,,

  Reply to this comment
 26. Mark .uk September 2, 18:49

  Socialist pranojn me I shar me cfar ju permban pragu vetem te jet socialist

  Reply to this comment
 27. fteri September 2, 20:43

  “La bandiera rosso-nera /.Sempere e statala piu bruffa /.Noi la diamo in su la zucca /
  A Guglielmo imperator.Vjersh dale ne Shkoder me 1914 kunder flamurit ton dhe kunder mbretit

  a’ mos perseritet historia?!…

  Reply to this comment
 28. faro September 2, 20:46

  Do te shohim live se cilet jane ata qe nuk e duan shtetin ligjor ne Shqiperi! Me kete proteste vete pd tregon se nuk eshte per shtetin ligjor.
  Si ka mundesi ta quajsh kete parti ne shebim te shqiptareve?
  Mjer Shqiperia qe e detyrojne te ec me opozite dekonstruktive!

  Reply to this comment
 29. D.Hysaj September 2, 21:10

  saliu per te mbrojtur pasurite e medha te femijeve te tij, i ve zjarrin edhe shqiperise dhe s’can koke per shqiptaret.
  Ky intrigant, shfrytezon postin e tij, besimin e naiveve qe e miratojne, ne 30 vite, plotesisht per egot e tij.
  S’u ngopet me krimet e saliut?

  Reply to this comment
 30. SHISHJA E RAKISE September 3, 07:35

  lerini te protestojne maloket e shqupit me banditet dhe rrugeqerit e vuçidolit me ne krye LUL SMERLAPIN DHE MBESHTETJEN E DORA E ZEZE E PAKOS SE TRITOLIT ose Doris paku

  Reply to this comment
 31. E verteta September 3, 10:06

  Po kokrra e kriminelit je ti o Sali Qeni me Lul Kurven,pa provoje e dil,ore kriminel bindu POPULLI NUK JU DON,vereni mire ne koken tuaj te ndyre.

  Reply to this comment
 32. Ela September 3, 10:12

  Goja e PD-se me shthurura dhe me e ndyra qe kam degjuar te perdoret kundrejt nje deputeti, ti Sali kerrma duhet te jesh pas hekurave e te japesh llogari deri me nje per sa ke bere,per te gjitha krimet qe ka bere dora juaj kriminale.

  Reply to this comment
 33. Luljeta September 3, 10:14

  Mortja qe su han ju te PD-se qe kerkoni protesta,ju jeni me plehrat e ketij vendi qe duhet te shfaroseni me rrenje e me dege.

  Reply to this comment
 34. Kris 1 September 3, 10:45

  Saliu pamvaresisht nga mendimet tona eshte deputet I nderuar.Vete shkelqesia e tij Horri I rilindjes ka vleresuar rolin e tij per demokracine.Per vit te ri i dha bonus zyre dhe trajtim nga drejtoria e sherbimeve qeveritare.Kush shan Saliun ka share Edi Horrin.
  Mos shpifni kunder burrit te malsise sepse nuk keni pare gje akoma.

  Reply to this comment
 35. kozetafecanji September 3, 12:27

  o malok nuk u ngope na mbive ne sy zoti marte hak per ty dhe te lash gjynafet qe ke bere ti je kanceri i shqiperise dhe spo na le te ngreme koken akoma

  Reply to this comment
 36. gushti December 12, 17:50

  Le te pellasin si Saliu dhe pas Bashes.

  Reply to this comment
 37. adeci December 12, 17:50

  Robi qe ska pune luan me rezen e derse.

  Reply to this comment
 38. as i majt as i djatht December 12, 17:51

  He trimat e xha Jahos ! Jua lumsha, keshtu ju do xha Jahua de.
  Merrni edhe ate Kaçin qe tu thyeni kafkat. Edhe Xhozin tjua fusi ballit.
  Trimat e xha Jahos !

  Reply to this comment
 39. jari turpi i kombit December 12, 17:51

  jeni merzit shpejt ne opozite ju jane maru lekat more banditer

  Reply to this comment
 40. xixa December 12, 18:12

  Jane perpjekjet e fundi te kryekriminelit per ti shpetuar drejtesise, don me cdo kushte te beje ndonje kurban, se ndryshe po e shikon se si po mblidhet rrethi, sa me shpejt ligji i drejtesise dhe urgjent byroja e hetimit mundesisht me oficere te sherbimeve europiane dhe shikoni se nuk leh me qeni i terbuar i vicidolit, kryekrimineli i te gjitha kohrave ne shqiperi.

  Reply to this comment
 41. Arkidi December 12, 18:12

  Salucet kerkojne viktima, kujdes se i ka ardhur fundi kermes. O zot do dal njeri ta persekutoj kete kafshe te bie ne qetesi nje vend me 3 miljon banor.

  Reply to this comment
 42. leshi December 12, 18:25

  O kriminela ropt ku ti keni

  Reply to this comment
 43. Saliu Komunist i pabese dhe serb.. December 12, 20:26

  Mbani vesh e degjoni se po flet shkerdhata Mark uk bythe qiri. Shko mark me dhite ne mal dhe leri rehat grate e fisit te shk….

  Reply to this comment
 44. Demokrati December 12, 20:31

  O bande kriminale me Sali Berishoviçin e Lul Bashoviçin me pasaporte hollandeze, lereni kete popull te punoje e ngrihet shteti qe e shkaterruat e perdhoset 25 vjet. Mallkuar qofshi qe kerkoni ta mbani perseri peng Shqiperine.

  Reply to this comment
 45. drejt December 13, 00:28

  Burra sharlatane njerez pa parime Ulerijne vetem per poste se e dine qe do vene para per veten e tyre . Njerez pa principe dhe te degjeneruar nga pikpamja morale.te gjithe i perkasin vetem nje partie asaj te lekut dhe degjenerimit moral

  Reply to this comment
 46. nini December 13, 03:44

  O ky po punon dite e nate qe te arrestohet sa me shpejt,mundesisht para se te perfundoje reforma ne drejtesi. E perse thoni ju? Kjo vetem e vetem se e ka zenegjynahi I popullit qe e ka masakruar per 20 e ca vite. Po tani duhet te futet ne nje shpelle me te eger se nga ajo qe ka dale

  Reply to this comment
 47. r December 13, 08:14

  i ka vene kusht maloku kryetarit te isisit protesto çdo dite ose ta bej si azemit

  Reply to this comment
 48. . December 13, 13:02

  Populli thote: Iriqi ne ferre se ne ferre e ka rahatin.
  Edhe keto rrugaqet e PD ne rruge se ne rruge e kan bazen e jetes.
  Mos i jipni komente Mark uk-ut.Atrofizohet vete.Terapia ma e shkelqyer per shuarjen e tije deri ne asgje.

  Vëzhguesi F.
  Njeriu ma i shkelqyer i komentit ne cdo artikull informues.Me bjektivitet te sakte.
  Pershendetje meriton.
  Berisha ka punuar shkelqyshem per te gezuar hekurat nder duar.Po kush ia vendos.

  Reply to this comment
 49. L December 13, 13:32

  Ti o mark kurva si shum po e kruan ate sumzezen o shpellar muti te mbeti goja socialist komunist po te shash shpellarin tat se nga puna e juaj ke mbetur ne qell te hapur,komunistin e ke brenda mor toc, dhe po te shash sali kriminelin je komunist sipas asaj kokes tate, jo mor jo nuk jam nuk kam qen as njeher komunist apo socialist, por duam te jetojme si gjith robt e tjer ne ket shtet.

  Reply to this comment
 50. Mark uk December 13, 15:59

  V.F.L.P: Pse fyeni,edhe fashizmi edhe populli te shkerdh……cfar te permban pragu.

  Reply to this comment
 51. Mark uk December 13, 16:07

  L:Ju shof se jeni ngatrruar.Pse fyen more mute.Apo ashtu jeni si rrac.Mut i jati mut i biri e mute ai qe beri te jatin.Shko e puno ne kooperativ qe do hapin ridhjerja.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*