PD mbështet protestat e maturantëve: Ministrja e Arsimit të japë dorëheqjen

September 10, 2016 15:27

PD mbështet protestat e maturantëve: Ministrja e Arsimit të japë dorëheqjen

Partia Demokratike do të mbështesë  protestat e maturantëve, të cilët nuk u shpallën fitues në asnjë nga degët që konkurruan për të ndjekur studimet e larta.

Gjatë një takimi me të rinjtë e ekselencës, Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në selinë blu, Grida Duma dhe Ervin Salianji kërkuan dorëheqjen e Ministres së Arsimit, Lindita Nikolla.

Sipas Partisë Demokratike deri më tani në portalin e hapur pranë faqes on line të kësaj force politike kanë mbërritur 628 denoncime.

September 10, 2016 15:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim