Opozita mungon në Komisionet Parlamentare

February 29, 2016 10:50

Opozita mungon në Komisionet Parlamentare

Opozita ka munguar sot në Komisionet Parlamentare, si pasojë ka sjellë edhe moszhvillimin e punimeve në disa komisione.

Nuk dihet se kush do të jetë qëndrimi i opozitës, ndërkohë që kreu i PD, Lulzim Basha po zhvillon një takim me aleatët e tij. Në takim janë kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu, kreu i LZHK, Dashamir Shehi dhe ish-deputeti i PDIU, Dashamir Tahiri.

Opozita nuk ka qenë e pranishme sot në Komisionin e Ligjeve dhë Komisionin e Sigurisë.

Po ashtu deputetët e opozitës munguan edhe në Komisionin e Veprimtarisë Prodhuese ku po zhvillohet një dëgjesë me Kreun e Entit Rregullator të Ujit.

February 29, 2016 10:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*