PD mbledh Kryesinë, do caktohet data për Kuvendin Kombëtar

March 7, 2018 18:56

PD mbledh Kryesinë, do caktohet data për Kuvendin Kombëtar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë të enjten Kryesinë e PD.

Mbledhja e Kryesisë së PD vjen pas dorëzimit të materialeve dhe analizës së bërë nga degët për humbjen e zgjedhjeve të 25 qershorit të vitit të kaluar.

Në këtë mbledhje, që nis në orën 17:00 të pasdites së të enjtes, do të vendoset data e mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku do të diskutohet platforma që do të ketë partia.

Një ditë më parë, lideri i demokratëve, Lulzim Basha, duke iu kundërpërgjigjur kritikave të ish-deputetit Astrit Patozi, u shpreh se, grupimi i anti-lidershipit të tij mund të bëjë propozime, të cilat më pas bëhen pjesë e diskutimeve dhe vendimeve që do të marrë Kuvendi Kombëtar i PD.

o.j/dita

March 7, 2018 18:56
Komento

3 Komente

 1. hahaha . Shume interesante termat qe i ven grumbullimeve antishqiptare Pd-et March 7, 19:23

  Banda Antishqiptareve ,
  paska krijuar
  Kombin Antishqiptare Brenda Shqiperise !!!

  Reply to this comment
 2. Jimi March 7, 21:04

  Ne nje stan atje ne lugj,
  hedhin vallen tre hajdut…

  Reply to this comment
 3. juristi jr March 8, 17:23

  Partia demokratike ka lekundje?
  Pak ka faje’ por pozita .Ps, qeveria,
  parliament duke nje pozite me
  Nje shumic absolute.
  Kane coroditur popullisn,e boten.
  Se ne fund thuhet parliament Marathi kete e ate.
  Miratuane prokuroren e pergjth. pekohsh,
  Jashte cdi rregulli.
  C’te bejne pd????
  Kunder Ps,k.qeverise,k.parlamentit, nuke Lujan prokurorin, drejtsin te arrestojn ministerin b.
  Kato Kane tronditure opinionin per nje
  Diktature hoxhiste kociste,staliniste.
  Besimi popullit I ka humbur .
  Hajde binde po’pullin.
  Komunizmi eshte sponsorizuare.
  Doli e polli mush ka
  Duke qene se shpifja e pare nuke u zuri vend.
  Per fushaten.
  Kush eshte armik I Amorites ??
  Rusia.atehe pd. eshte e lidhur me rusine.
  balla KURE permend ”kazanin” e dh…,,,krejte.duket qe Vjen ere hakmarrje per shpifje,
  Ateher futen xholin ne loje.
  Pd .ka lidhje me rusin shpif e .,,,, populli degjon ballen,e ramen,rucin.
  Po pse Ps.nuke vodhi votate me miljads leke,fushata u be me polici.
  Por s’kishte drejtes Ta arrestonin ramen cur than policies vet trokasin shyepi ne shyepi per votive Ps.cmenduri????
  Po vjedhjen e votave nuk po e verifikon USA.
  Tasha nje vite e po e z bulon balluci me shami kuqe si te enverite
  Edhe oppozita me ls. I eshte lidhje e dobete ako ka nje
  Program me Ps.
  Mos ti ngelet hatri kryemadhit,nuk punohet me fushata ne parti,cdo dite e CdO ore vazbdimisht.
  Pd. duet restaurohet,,
  Te ftojn garden e Vjeet
  ter.Ku kemi gabuare.??
  Patozi e chozefina pse nuke Jane depute mos hedhin shqelma ne pd..ata ne pd. jane bere d e p u t e.
  Te aktivizohen ne politic forte fshate ne fshate lagje me lagje,ne qofte se nuke ju done populli,ndrroni rrouge.
  Nje depute e hoqi k.xoxe NgA commandant venddi,
  Kapiten I kl.pare e perjashtoj Nga pk.
  Qarku Krijo nje lokalitet te RI e beri k.loka.shpejt e shkrine.Eneveri pyet Ku esht a.n.ne v.52 I thone
  Ne fshhate I pyet a do vine???
  Nuk e dime eshte Pak i lodhure e plak(ishte plot 50 vjec vdek 987.)Cojn nje person me kali me e marre
  UNE vi neser me katund atje ti ndac rri e shkojm bashk
  Por nuk hip ne kali, se pasnese ndofta kame pun e duhet me dale ne kemb,Ai nuke I ankohet e.h. per asgje.kishin be nje letter per hy kop.buj..enveri. I thote a do hysh kop.bujq .une skam dijeni per kop,tha, po than p.edhe une hy vec jam me gjith grue vetem.
  Me cka jeton,??punoj mbjell kollomoq,fasule Pak. Kopshtie dy lope e 10-15 dele.
  E chef qe Ishte I lodhure.po pension a merr??jo I thote.
  Enveri e ve ne listen kandidarve per depute.
  Tash rrethi shtergoj zinxhiret dhe I thane a po hy ne parti? A me te vjetre apo te Rene??
  Me te Rene Ani.
  Hyni ne parti.populli e votoj unanim.
  Shtepi per shtepi ka shkuare ne ate krahine.jetesa shime rended varfri e tejskajshme.?
  Kur shkon ne kuvdndt popull.I thote e,h.dua takohem personalisht me ju.
  Thuaje I thote tank cfare ke??
  Jo I thote ne zyre.
  Hajde neser.
  Ja spjegon gjendjen,Ani thote do ti shpergulim.
  Ata nuk pronoun ,por ndofta shkolla e. puna bejn dicka.bursa those enveri do tu japim.
  Ne Viet stat- tetdhjet u bene mjafte kudro te zotet te squté Edge per rrethet tjera.Ata Forman nje fshate model
  Pra pozita shkon e vjene po punove per popull.
  Bashimi eshte gje e mire.
  Komtriollimshteti partia e pushteti sulmuane nje NB.
  Padrejtesisht vetem me Ba ukurban.
  Ndermarrja org .b .p.nuk pranonin me I perjashtuare NAG p.te akuzuarit.
  Rastsisht takoj ne rrug shefin e kudrite dhe pergjegjsin e sektorit,ju thash app shkoni per qytet??,jooooo moreeee po ka ardh ekipi e koM .qen.
  Qysh ne mengje(ora ishte 14)Na mbytenn me oportunizem??oportunizem??
  Un Si trim qe nuke e njfsha hic rregullin e p.
  Ju thrash ‘.”hic mos dorzoni”.
  Gjyqi I madhe qe beri buje ne qeveri e byro poolitike
  Ub tregua paramour I guximshem.
  Nuke dua ta lavdroj pk.pp.ps por duhel te dale tek sjellja me popllin.
  Kujdes pd. eshte ne zgrip.
  Dalin me vone p.te Reja te forta.
  Une nuke jame antare I pd. awe I ps.
  Pelqej lire,demokraci.
  Kshillusi

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*