PD: Nëndrejtori i spitalit të Tropojës, i dënuar për falsifikim diplome

March 31, 2014 11:59

PD: Nëndrejtori i spitalit të Tropojës, i dënuar për falsifikim diplome

PD vijon fushatën e denoncimeve të emërimeve në administratë, duke kaluar në nivel nëndrejtorësh. Në një konferencë shtypi sot paradite, zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, tha se nëndrejtori ekonomik i spitalit të Tropojës është dënuar nga gjykata për falsifikim diplome. 

“Në nëntor të vitit të kaluar, Ukë Camaj u dënua nga Gjykata me 1 milionë lekë gjobë, për falsifikim dokumentesh shkollorë. Kemi këtu vendimin e gjykatës, madje edhe urdhrin e prokurorisë për asgjësimin e diplomës false, në zbatim të vendimit të gjykatës. Vetëm një muaj më pas, në dhjetor të vitit 2013, Ukë Camaj u emërua nëndrejtor ekonomik në Spitalin rajonal të Tropojës. Ja dhe urdhri për emërimin e tij nga shëndetësia falas e rilindjes”, tha Vorpsi.

March 31, 2014 11:59
Komento

8 Komente

 1. Ti March 31, 12:25

  A i ka mbetur ndopak dinjitet kesaj femre?

  Reply to this comment
 2. Pirro March 31, 15:56

  Moj vajze shume nga deklarimet tuaja po dalin fiasko. Uroj te kesh dy para mend qe te ruash veten dhe PD per te cilen flet. Ti ndoshta nuk e di qe PD ka vendosur te beje hara-kiri, duke shkuar drejt zhdukjes, sepse e mbaroi misionin qe i vuri PPSh.

  Reply to this comment
  • Kazili i kuq March 31, 16:17

   Mos u mërzit “Pirro” se edhe po ta bëjnë Laurën harakiri e merr daja medi pogaçi né komitetin e veteranëve ku ka vajtur pas braktisjes se shoqatës se ushtarakëve. E ka gocë motre??!!?

   Reply to this comment
 3. Kazili i kuq March 31, 16:19

  Mos u mërzit “Pirro” se edhe po ta bëjnë Laurën harakiri e merr daja medi pogaçi né komitetin e veteranëve ku ka vajtur pas braktisjes se shoqatës se ushtarakëve. E ka gocë motre??!!?

  Reply to this comment
 4. Dardhari March 31, 22:07

  Laura po te perdorin nuk e kupton qe edhe ti je bere si saliu.
  Nuk te do njeri moj bukuroshe .
  Populli kur te degjon fillon masturbohet.

  Reply to this comment
 5. aa April 1, 00:40

  sa poshte ka rene katundi mi Silvi

  Reply to this comment
 6. MALUKATI April 1, 00:42

  moj kucke ku te shpie mushka me gjithe kete bukuri qe ke e ben gojen hale babagjyshi pse snxjerr mbesen e tij po nxjerr ty moj kackafule se ata e vodhen dhe e vrane shqiperine e te mbrohen vete apo ti mbron lulushken se jeni te dy bukuran e helbete pika qe ste bie me gjithe kete bukuri qe e konsumon er tellalleri qe ato qe thua sote te nesrmen dalin bllof

  Reply to this comment
 7. aron April 1, 09:54

  Duhet denuar fenomeni dhe jo laura.Nuk e kuptoj na kerkojne te dhena private qe te postojme nje koment,por keta qe shajne pse i japin!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim