PD nis protestat e përditshme për largimin e Metës

March 16, 2015 11:01

PD nis protestat e përditshme për largimin e Metës

Partia Demokratike ka rinisur sot protestat për largimin e kryeparlamentarit Ilir Meta.

Simpatizantëve dhe të rinjve demokratë, iu janë bashkuar edhe disa nga deputetët e kësaj partie, të cilët kanë braktisur sërish punimet e Komisionit të Ligjeve.

Arben Ristani ka thënë se kjo mazhorancë nga sot e në vijim do të ketë të bëjë me popullin që proteston.

“Kreu i Kuvendit duhet të japë dorëheqjen.

Do të mblidhemi çdo ditë e më shumë.

Ne po mundohemi që t’i kirjojmë mundësinë drejtësisë, që të punojë e pavarur”, ka thënë Ristani gjatë fjalës së tij në protestë.

March 16, 2015 11:01
Komento

4 Komente

 1. qerosi March 16, 11:26

  o pijanec ik se lat nam me turp nuk ka

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi March 16, 13:59

   @@@@ E para dhe e dyta protestë në botë që bëhet për një vrasje virtuale është kjo e partisë salushe! Duken qartë që janë protesta presioni ndaj prokurorisë e cila në këto kushte dhe me ndikimin e llallës nga brënda mund të sajojë ndonjë dredhi juridike! Tung!

   Reply to this comment
 2. Kapter Jari, jo presidenti March 16, 11:31

  Ristani duhet te laje dhembet gjithsesi. 😛

  Reply to this comment
 3. Arben March 16, 14:48

  VAZHDONI, VETEM NJE THIRRJE PROTESTUESVE TE MOS SHKOJNE PO NUK
  U NDANE RACIONET E SUFLLAQEVE DHE TE UJIT.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim