PD proteston para Ministrisë së Brendshme, kërkon dorëheqjen e Xhafajt

May 16, 2018 12:42

PD proteston para Ministrisë së Brendshme, kërkon dorëheqjen e Xhafajt

 

Opozita ka nisur protestën e saj para godinës së Ministrisë së Brendshme rreth orës 12.00, ku kërkon dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj dhe veprimin e ligjit për vëllain e tij.

Pavarësisht zhvillimeve të fundit, vetëdorëzimit të Agron Xhafajt dhe deklaratave të Ramës, opozita nuk tërhiqet nga qëndrimi i saj për protestë, pas përgjimit audio të publikuar për vëllain e Fatmir Xhafajt, të akuzuar nga opozita si të përfshirë në trafikun e drogës.

a.s/dita

May 16, 2018 12:42
Komento

4 Komente

 1. pederasta trima; Hani mut ,si qent e rruges se dhjet perseri salih bythcpuari partis May 16, 13:16

  hujini dor qenve te terbuar rrasjani shkopin e gomes ne byth ,sepse ate presin ata .jan nxef nga vapa ,
  jo se mendojn se do ti pjerdh kush ,
  duke honger mutin e majmunit plak borisha

  Reply to this comment
 2. Alban Dega May 16, 16:23

  SHQIPERIA QE DUAM UA NXINE NE BUZE GAZIN ATDHERRENUESVE E ATDHESHITESVE TE SHQIPERISE ME KRYEPESHKUN SALI BERISHA NE KRYE !

  Mendime me vargje

  FATMIR XHAFAJ VERSUS SALI BERISHA !

  – “Fuqia e ligjit” perballe Sali Luigjit !
  – Nje shembull i duhur per
  Shqiperine qe duam !
  – Nderi kombit perballe turpit te
  antikombit !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Fatmir Xhafaj e dorezoi vellain tek Ligji, tek Shen Drejtesia !
  Krenar per modelin qe na mungon:
  Askush nuk eshte mbi ligjin !
  Kryepeshku Sali Berisha i dorezoi djersen e gjakun, pasurite e popullit … qeverine, mbare shtetin shqiptar

  Tek i biri,
  Tek e bija,
  Tek dhe Jamserbi
  Tek Liria
  Tek Gangsteret
  Tek Mafia !
  Tek Milloshi
  Tek Serbia
  Tek Fazlici
  Tek Greqia
  Shqiperine Qelibar
  E dorezoi Kandahar!
  I vu zjarrin
  I vu flaken
  I vu minat
  Dhe patllaken!
  E beri Kukurec
  Jug Veri
  E ktheu Gerdec!
  Per karrike
  Vrau Azemin!
  Per pushtet
  Vret dhe
  Shkelzenin!
  Se me thone
  Sali Berisha !
  Kryepeshk
  Bishe permbi bisha!
  O Shqiperi
  Nenen ta … ifsha !
  Nene mbi nene
  E kam Serbine
  Nafte e Arme
  I dhashe Serbise
  Otranton
  Kalit te Trojes
  Jam Mareshalli
  I Beogradit
  Jam Toptani
  I Tropojes !
  Vras me plumba
  Vras me fjale
  Me buzagaz
  Para e mbrapa
  Mua me ndjekin
  Mijera kamikaze!
  Jam Zogolli
  Nga Tropoja
  Kurre pa rre
  Une per se gjalli
  nuk e nxjerr
  Nje fjale nga goja!
  Vras me plumba
  E vras me fjale!
  Gjithcka e bej
  per Ligjin
  Sepse ligj mbi cdo ligj!
  Kam Shkelzenin !
  Kam Saliqin !
  Yll Polar e kam
  Luigjin !

  Reply to this comment
 3. Doni May 16, 16:44

  O pika pika, Po pse ore horra per sali ram berishen e banden shkateruese te shqiptarve te dalim ne proteste.
  Po Ju vjen fundi kriminelve e I mbyturi do te mbyse.

  Reply to this comment
 4. geshtenjapjekesi May 16, 20:39

  Zoti Dega,
  A mundet te na i evitosh keto çarçafet qe boton perdite ?
  I ke botuar me dhjetra here prandaj.
  Ti ke shume te drejte per ato qe shkruan; problemi eshte se ne nuk presim ndonje gje nga ty se edhe ti vjen nga malet me geshtenj prandaj!!
  Faleminderit per mirekuptimin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*