“PD punoi për të sabotuar protestën e Kukësit”

April 29, 2018 15:10

“PD punoi për të sabotuar protestën e Kukësit”

 

Ish-kreu i Partisë Demokratike në Kukës, Ibsen Elezi, ka hedhur akuza të rënda ndaj lidershipit blu.

Gjatë fjalës së tij në Kuvendin Kombëtar të kësaj partie se PD-ja “ka punuar 3 ditë që të dështojë protesta në Kukës”.

“Kam fakte, kam mesazhe. Po na përçanin. Noka tha të enjten në Kuvend se organizatorët e protestës janë të shitur te Rama.

Një deputet bërtet në Parlament se këshilltarët e djathtë janë shitur. Janë po ata që nuk i takon prej tre vitesh.

Të lutem t’i takosh e nuk i takon”, deklaroi Elezi.

a.s/dita

April 29, 2018 15:10
Komento

3 Komente

 1. MH April 29, 16:48

  Muhabet kot.Sikur thot dicka,ne te vertet asgja.Pordhe me rigon.

  Reply to this comment
 2. kevin April 29, 18:54

  Po fjale e vertete.Keshtu eshte PD vazhdon misionin e saj Si vegel e sigurimit te shtetit do ta coje deri ne fund.Porosine.Sa turp si genjenin sot .Perseri pas 30 vjetesh pretendojne si parti e djathte.Parti me femijet e ish punisteve dhe e mbushur me bashkepunetore te sigurimit.
  Te uroj jete fat dhe shendet mor djale.Me ato qe degjova nga ty sot terhiqu nga ajo parti fole e hipokriteve dhe hileqareve.Eshte krijese e keqe e amerikaneve ….

  Reply to this comment
 3. Duan apo nuke duan mijte e kenetave dhe avoketerit e ligesise,Drejtesia do te BEHET.Tik,tak-tik,tak-tik,tak-tik,tak-tik,tak-tik,tak. April 29, 20:24

  Okevin,pd nuke e krijuan amerikanet po Ramiz aliajvic,dhe kjo per ti shpetuar demimit si bashkeautore ne shume krime, nga koha e luftes deri sa ishte gjalle ai me shoke.Sot nese nuke do te ishte Amerika dhe BE lubijte e krimeve dhekorrupsioneve nga fuqia e pushteteve nuku do dridheroheshin duke dhene doreheqje,apo bere Reformen ne Drejtesi,Vettingun dhe ligjin e Dekriminalizimi,dhe kjo ngase Amerika mori per baze revolten popullore te dalun nga sontazhet ndaj politikave korruptive e kriminale deri me sot.Dhe se fundi po te mos vendoste Amerika dhe BE,sot ne krye te partive e gjykatave dhe prokurorive do te sundonin me te kriminumit e te korruptuarit e Tiranes zyrtare ne dite e vite,si nanovicet,berishovicet,lallavicet me shoke qe po braktisin nga frika poltronet e gjykatesve,prokurorive e politikave.Prisni se nuke keni pare gje akoma,kure e djeshmja dhe e sotmja do t’u mbetet nje ender dhe e nesermja e afert nga superlukset e pushtetet ne bangen e akuzes ne nje fund te turpshem dhe pa kthim.Besoni,binduni dhe reefehuni qe populli,SHBA,BE e Ligji dhe ZOTI t’u meshirojne.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim