PD refuzon të marrë pjesë në votimin e heqjes së imunitetit të Doshit dhe Frrokut

March 26, 2015 10:07

PD refuzon të marrë pjesë në votimin e heqjes së imunitetit të Doshit dhe Frrokut

Partia Demokratike ka vendosur të mos marrë pjesë në votimin për heqjen e imunitetit të deputetëve Tom Doshi dhe Mark Frroku.

Vendimi është marrë gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të PD-së, zhvilluar pak para nisjes së seancës së sotme.

PD kërkon që të njihet me videot ambientale të regjistruara në prokurori ndaj Tom Doshit dhe Durim Bamit, për të marrë pjesë në votim.

March 26, 2015 10:07
Komento

4 Komente

 1. Denisi March 26, 10:24

  Toma,mire qe nxori lakuriq veten e tij,por tani po nxjer edhe te tjeret nudo.
  Nese nuk do ndonjeri nga PD-ja te dale nudo, le te shkoje ne kuvend e te votoje pro heqjes se mandatit te ketij llumi,por mesaduket PD-ja ka qene eshte dhe do te jete pro ndyresirave…

  Reply to this comment
 2. veterani March 26, 11:07

  Po shum e qarte pederat mbrojn tomen dhe anasjelltas shum i kuptushem ky vendim.Ta vrasim po jo me doren tone se na nxjerr te pa larat bravo PEDERA keni kauz tuaj llumi me llumin.

  Reply to this comment
 3. shpati March 26, 11:26

  Pse ka akoma njerez qe besn se egziston parti demokratike?

  Reply to this comment
 4. Toni March 26, 13:57

  PD eshte mese normale qe nuk votoi jo per gje po eshte pjese ne batakun e tom dosh-prifti…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*