PD rikthehet në KQZ: Kemi të drejtë të marrim pjesë në mbledhje

May 17, 2019 12:50

PD rikthehet në KQZ: Kemi të drejtë të marrim pjesë në mbledhje

Partia Demokratike rikthehet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve  me përfaqësuesit e saj tre muaj pasi mori përsipër vendimin për të djegur mandatet.

Në mbledhjen e KQZ ka marrë pjesë Njazi Kosovrasti.

Ai u shpreh se të drejtën për të marrë pjesë në mbledhjen e KQZ ia jep kodi zgjedhor.

‘Interesi juaj është një me gazetarët. Jeni parti jo-pjesëmarrëse në zgjedhje’, i tha Denar Biba, Kosovrastit.

Ditën e djeshme, PD dorëzoi në KQZ komisionerët që do të përbëjnë KZAZ.

o.j/dita

May 17, 2019 12:50
Komento

18 Komente

 1. Selmani May 17, 13:19

  Do te kemi mundesine te shikojme perseri nje fytyre te neveritshme si ajo e Kosovrasesit!
  Kjo do te thote te kesh djallin ne djep, nga do te krijohen probleme te medha gjate procesit te zgjedhjeve dhe mbas zgjedhjeve! Nga ketu nis perplasja midis shqiptareve, ajo qe kerkon PD dhe LSI. Populli duhet te pergatitet per kete lufte te provokuar nga opizita!

  Reply to this comment
 2. Selmani May 17, 13:19

  Do te kemi mundesine te shikojme perseri nje fytyre te neveritshme si ajo e Kosovrasesit!
  Kjo do te thote te kesh djallin ne djep, nga do te krijohen probleme te medha gjate procesit te zgjedhjeve dhe mbas zgjedhjeve! Nga ketu nis perplasja midis shqiptareve, ajo qe kerkon PD dhe LSI. Populli duhet te pergatitet per kete lufte te provokuar nga opizita!

  Reply to this comment
 3. dhemokrati May 17, 13:42

  Po Sahit Dollapi kur do te vije???

  Reply to this comment
  • ..,.. May 17, 14:15

   Sahit dollapi!!!!!!!
   Pse nuk e di ti????
   Sahit dollapi eshte mbyllur ne dollap
   Me gruan tate me motren tate me momen tate me gocen tate dhe po ben muajin e mjaltit
   Ndersa ti vazhdo ha mut me komente

   Reply to this comment
 4. deshira May 17, 14:00

  Shqiperia po behet lolo. Do i dale ndonje shqiptar zot atij vendi?! Akoma me kosovrastin qe te vret qe me llagapin qe ka e jo me me ato qe thote e ben. Zhdukni keta njerez qe andej !

  Reply to this comment
 5. ..,.. May 17, 14:19

  Sahit dollapi!!!!!!!
  Pse nuk e di ti????
  Sahit dollapi eshte mbyllur ne dollap
  Me gruan tate me motren tate me momen tate me gocen tate dhe po ben muajin e mjaltit
  Ndersa ti vazhdo ha mut me komente dhe haj te trashegoen dhe me ndonje dollap te Vogel se me mire te bejne nga nje dollap se ndonje kercu si puna jote

  Reply to this comment
 6. Dori May 17, 14:21

  Perbindeshi i Vicidolit po hedh hapat e para per te shkaterruar zgjedhjet e 30 qershorit 2019. Prijani kembet shpejt, ndryshe ai do ta pergjake perseri Shqiperine!

  Reply to this comment
 7. Rustemi May 17, 15:13

  Çlirim Gjata e tha qartë në Open qe do marrim pjese ne

  komisione qe te mos ketë zgjedhje.

  E dokumentuar me zë dhe figurë

  Reply to this comment
 8. MH May 17, 15:55

  Kujdes me kete pranimin e kerkesave te PD.Keto mund te bajne lojen e kalit te trojes diten e zgjedhjeve.

  Reply to this comment
 9. Konti Sbalta May 17, 19:09

  Tashti ,mbas kthimit te Kosovrastit ne Komisionin
  Qendror te Zgjedhjeve, mungojne vetem Ristani dhe Arvizu me mengperveshur qe te sigurohet fitorja e PD dhe opozites ne zgjedhjet e Pushtetit vendor me 30 Qershor!

  Reply to this comment
 10. KURIZUA ROMES May 18, 08:58

  Me pelqen shume Kosovrasti se me nxjer mallin e aktorit Francez,,,FERNANDELI;;;Poooooor me gene shpellari,,,,

  Reply to this comment
 11. kurizua romes May 18, 08:59

  jeni te mire

  Reply to this comment
 12. kurizua romes May 18, 09:01

  sa xhentile tregoi

  Reply to this comment
 13. vilson naci May 18, 15:31

  Kjo tregon qe Edi Rama eshte i pa afte te drejtoje, sepse kur PD e LSI nuk u regjistruan ne zgjedhje, duhet te degjonte propzimine Bashkim Finos i cili kerkoi qe edhe PS te terhiqte komisioneret e saj dhe ato te perbeheshin nga njerz jo partiak. Tani merr te gjatin Z. Edi sepse sa ti te thuash rrushi Saliu ka ngren nje vesht te tere

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*