FOTO: Edhe FK Kamza në Tiranë për të protestuar

February 22, 2016 12:56

FOTO: Edhe FK Kamza në Tiranë për të protestuar

PD ka angazhuar sot të gjithë eksponentët e saj të lartë si dhe militantët më të flaktë për të kundërshtuar projektin e parkut të fëmijëve.

Ata rrëzuan përsëri gardhin rrethues të kantierit të punimeve dhe mjetet e punës.

Megjithëse bëhet fjalë për Tiranën, protestës i janë bashkuar edhe njësi të tjera bashkiake.

Ky protestues shkëlqen përpara Bashkisë, me bluzën e F.K.Kamzës.   

IMG_3330 IMG_3327

 

February 22, 2016 12:56
Komento

2 Komente

 1. andi February 22, 13:53

  po ca eshte kjo opozite mor aman ?
  kur ja kemi pare hajrin ndonjeher PD qe duhet tja shofim tani?
  thjesht po te mendosha faktin qe po protestohet per nje kend lojrash per fmeijet eshte te vesh duart ne koke dhe tja mbather me vrap !

  Reply to this comment
 2. dona February 22, 13:55

  po sigurisht qe edhe kete proteste do jene njerez qe nuk kane realisht lidhje me ate cka ndodh ne Tirane.. Vjen FK kamza per te protestuar per liqenin qe ta pyesesh kete zoteri as nuk e di se ku eshte liqeni ndoshta ose me keq, nuk e di se per cfare po proteston !
  Vajmedet PD

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*